Altın Optik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

altin-optik-personel-alimi

Altın Optik personel alımı yapacak!

Altın Optik iş başvurusu yaparak sizde Altın Optik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Altın Optik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Altın Optik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Altın Optik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Altın Optik 1966 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana aynı sektörde faaliyetlerine devam etmekte olan bir şirkettir. Şirket kaliteli ürünleri ile sektöründe lider bir konumda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok önem vermekte olan bir şirket konumundadır.

Şirket sadece gözlük camı üretimi ile kalmayıp aynı zamanda çerçeve ve lens üretimleri de yapmaktadır. Altın Optik üretim tesisi Gebze – Kocaeli ilinde Gebze Organize Sanayi Bölgesinde üretim tesisi bulunmaktadır.

Altın Optik bünyesinde çok sayıda farklı iş ve meslek grubundan çalışan bulunmaktadır. Altın Optik bünyesinde çalışan ve evlilik,doğum, emeklilik vb nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine Altın Optik iş ilanları ile personel alımları yapılmaktadır.

Altın Optik üretim tesisinde çevre ve iş sağlığı olarak tüm tedbirler alınmış ve alınmaya devam etmektedir. Şirket çalışanlarına rahat ve huzurlu bir iş ortamında iş sunmayı hedeflemektedir.

Altın Optik eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerine destek olmakta olan bir şirkettir. Altın Optik staj başvurusu yapan lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır. Şirket bünyesinde staj yapmış olan öğrencilerin şirket içerisinde iş bulma imkanı da bulunmaktadır.

Altın Optik Kariyer

Altın Optik iş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlara Altın Optik iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Altın Optik İnsan Kaynakları yapılan tüm başvuruları değerlendirmekte ve uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet etmektedir.

Buradan firmayla iletişime geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*