İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toros Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Toros Üniversitesi personel alımı yapacak!

Toros Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Toros Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Toros Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Toros Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Toros Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Toros Üniversitesi kuruluş kanununun 23 Temmuz 2009 tarihinde resmi gazetede yayınlanmasıyla kurulmuştur.

Toros Üniversitesi’nin kurucu vakfı Mersin Eğitim Vakfı’dır. Mersin Eğitim Vakfı, Mersin ve Tarsus’ta bulunan Toros Okullarının sahibidir. Mersin Eğitim Vakfı idealist öğretmenler tarafından kurulmuştur ve tarihi 40 yıl önceye dayanır.

Toros Üniversitesi, güçlü akademik kadrosu ve eğitim-öğretim programlarıyla geleceğin tasarımına katkıda bulunan, uluslararası düzeyde tanınmış bir üniversite olmayı amaç edinmiştir.

Toros Üniversitesi, insanlığa ve topluma hizmet ve sosyal sorumluluk bilincine sahip, ekonomik gelişme için elini taşın altına koyan dinamik bir üniversitedir. Toros Üniversitesi yalnızca eğitim değil sürdürülebilir kalkınmaya katkı yapmayı hedefleyen bir üniversitedir.

Toros Üniversitesi çağdaş toplumun gereksinimi olan alanlarda ve mesleklerde yurt içinde ve yurt dışında aranan mezunlar yetiştirmeyi amaçlar.

Toros Üniversitesi’nin eğitim yaklaşımı ‘Eğitimin Ötesinde, Yaşamın İçinde’ olarak özetlenebilir.

İş Olanakları

Toros Üniversitesi’ne iş  başvurunuzu elektronik olarak da yapabilirsiniz.

Bunun için iş  başvurusu yapacağınız alan ile ilgili sayfaya giderek, elektronik başvuru formunu doldurunuz.

=> Akademik Görev İçin Müracaat Formu

=> YÖK Formatında CV Şablonu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir