TKSB Personel Alımı ve İş İlanları 2023

1950 yılında hizmet vermeye başlayan şirket Türkiye’nin ilk özel kalkınma ve yatırım bankasıdır. Tecrübeli ve deneyimli şirket bünyesinde fazla sayıda personel çalıştırmaktadır. Hisseleri yükse olan şirket sürdürülebilir bankacılığın ülkemizdeki öncüsüdür.

Giderek gelişen ve büyüyen şirket her geçen gün hem kazanmakta hem de kazandırmaktadır. Dünya bankası, Avrupa yatırım bankası, alman kalkınma bankası, şirketin uluslararası iş ortakları arasında yer almaktadır. 

TKSB İş İlanları

50 yılı aşkın bir süredir hizmet veren tecrübeli şirket bünyesinde çalışmak üzere personel alımları gerçekleştirmektedir. İş ilanları sayfalarına ilan vermekte sureti ile personel alımlarını duyurmaktadır. Şirket aynı zaman bu alımları kendi resmi internet sayfalarından da duyurmaktadır.

Şirketin aradığı özelliği taşıyan adaylar iş ilanlarını takip ederek şirket çalışanı olabilirler. Özellikle çalışanlarına iyi imkanlar sunan şirket her şart ve koşulda çalışanlarının hakkını gözetmektedir. Yıllardır iyi bir hizmet veren şirket her çalışanına ayrı bir önem vererek her çalışanını uygun pozisyonlarda çalıştırmaktadır.

Bu sayede hem çalışanları mutlu olmakta hem de çok daha verimli hizmet alabilmektedir. Böyle bir firmada çalışabilmek için aranan şartları taşımak bir hayli önem arz etmektedir. Adaylar çalışmak istedikleri pozisyonu seçerek iş başvurunda bulunabilirler. Şartları taşıyan ya da taşımayan herkes iş başvurunda bulunabilir.

Şartları taşıyan kişilerin iş bulma olasılıkları çok daha yüksek olmaktadır. Aranan özellikleri taşıyorsanız daha fazla zaman kaybetmemelisiniz

Nasıl Başvurulur?

TKSB bünyesinde çalışmak isteyen adaylar iş ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirler. Adaylar şirkete CV bırakarak çalışma istedikleri pozisyonda iş başvurusunu gerçekleştirebilirler.Bu nedenle özellikle şirketin aradığı özellikleri taşıyan kişiler zaman kaybetmeden iş başvurusunda bulunabilirler.

Adaylar iş ilanı sayfalarından iş başvurunu formunu doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Ya da şirketin kendisine ait web sitesinden aynı işlemi gerçekleştirerek sonucu bekleyebilirler.

Çalışılabilecek pozisyonlar

  • Müfettiş
  • Müfettiş Yardımcısı
  • Denetmen 

Pozisyon Açıklamaları

  • Müfettiş: Firma bünyesinde çalışan iş ve işlemleri takip etmekte sorumlu olan kişidir
  • Müfettiş Yardımcısı: Firma ile alakalı işleri denetleyen ve sonucu raporlayan kişidir.
  • Denetmen: Şirketin vermiş olduğu hizmeti dışardan bir gözle denetleyen ve şirketin gelişmesine katkı sağlayan personel.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*