Accenture Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Accenture Personel Alımı personel alımı yapacak!

Accenture Personel Alımı iş başvurusu yaparak sizde Accenture Personel Alımı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Accenture Personel Alımı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Accenture Personel Alımı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Accenture Personel Alımı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Accenture, dünya çapında yönetim danışmanlığı, teknoloji hizmetleri ve dış kaynak kullanım hizmeti veren bir şirkettir. Eşsiz deneyimleri, tüm sanayi dalları ile iş dünyasındaki kapsamlı yetenekleri ve dünyanın en başarılı şirketleri üzerine derin bir araştırmayı bir araya getirir. Accenture müşterilerinin yüksek performanslı şirketler ve hükümetler olmaları için onlarla işbirliği içerisindedir.

Türkiye’de Accenture’la çalışarak 56 ülkeden 275,000’den fazla kişiye sahip büyük bir aileye katılabilir ve dünya çapında neredeyse her endüstride müşterilerle çalışma fırsatı yakalarsınız. Teknoloji ve Dış Kaynak Kullanımı başta olmak üzere farklı iş alanlarında olduğu gibi şirket içi destek fonksiyonları içerisinde de kariyerlerini oluştururlar.

Çalışanlarımız sahip oldukları yetenekler ile sadece güçlü kariyerler oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda bu yeteneklerini müşterilerine ve dünya çapında topluluklara yardım etmek için de kullanırlar.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*