Anadolu Ulaşım Personel Alımı ve İş İlanları 2023

anadolu-ulaşım

Anadolu Ulaşım personel alımı yapacak!

Anadolu Ulaşım iş başvurusu yaparak sizde Anadolu Ulaşım’ın gücünden güç alabilirsiniz. Anadolu Ulaşım personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Anadolu Ulaşım eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Anadolu Ulaşım insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

4 Haziran 2003 tarihinde Merhum Orhan Erdoğmuş ile sektöre hızlı bir giriş yaparak “Yollardayız” diyen ve İzmir – İstanbul – Ankara seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir ulaşım ağı oluşturmuştur. 

İnsan Kaynakları

Anadolu Ulaşım olarak temel personel politikamız, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda nitelikli personel alımını gerçekleştirmektir. Çalışanlarımızı bilgi, deneyim ve yetenekleri çerçevesinde katılımcılığa ve yaratıcılığa cesaretlendirmekteyiz. Verimliliği ve motivasyonu yüksek, amaçlarımıza inanmış ve değerlerimizi benimsemiş, bireysel değil kurumsal düşünceyi kavramış çalışan yapımızla, çalışanlarımızın en büyük sinerjik ortağımız olduğu inancındayız.

Eğitim Politikamız;
Dünyadaki en zor sektör olan hizmet sektöründe faaliyet gösterdiğimizin bilincindeyiz. Bu sektördeki başarının ve amaçladığımız en iyi hizmetin kaliteli yönetim ve işgücüyle sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda İnsan Kaynakları Politikamız sürekli ve kaliteli eğitim programları ile desteklenmektedir.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*