Skt Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Skt’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Skt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Skt personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışında hizmet veren SKT hızlı bir şekilde büyümesini devam ettirmektedir. Bu nedenle stratejisi ve ihtiyaçları kapsamında SKT personel alımı gerçekleştirmektedir.

İş arayışında olan vatandaşlara büyük bir fırsat olan SKT iş ilanları, farklı zamanlarda verilmektedir. Kariyer siteleri üzerinden verilen duyurular, kapanma tarihine de sahip olduğu için sürekli takip edilmeli; ilanlara hızlı bir başvuru yapılmalıdır.

Eğer sizin bilgi ve tecrübenize yönelik ilanlar varsa, SKT iş başvurusu gerçekleştirilebilir. Bunun için hem kariyer siteleri, hem de resmi sayfası kullanılabilmektedir.

Sektör Holding / Şirketler Grubu
Kuruluş Yılı 1955
Çalışan Sayısı 350
Web Sitesi https://www.skt.com.tr/
Açık Pozisyon 5

Skt Personel Alımı ve İş İlanları

SKT Holding Personel Alımı Yapacak

SKT Holding iş ilanı yapmakta olup, adaylar Kariyer.net üzerinden nitelikleri görebilmekte ve başvuru gerçekleştirebilmektedir. Resmi sayfasında başvuru formu mevcut olup, Kariyer.net’e ek olarak bu platform da kullanılabilir.

İkisi aynı anda kullanılabilecek olup, herhangi bir farklılıkları yer almamaktadır. Eğer başvurduğunuz pozisyona uygunsanız, her ikisi aracılığıyla da dönüş alabilirsiniz.

SKT İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

SKT Holding çok sayıda çalışılabilecek pozisyona sahiptir. Ancak bunlarda duyurular, firmanın gereksinimleri kapsamında verilmektedir. Güncel olarak verilen duyurular ve bunların açıklamaları şöyledir;

  1. Mamul Ambar Operatörü: Bursa- Nilüfer’de açılan bu ilan, tercihen ambar operatörü üzerine minimum 3 sene tecrübeli olma şartına sahiptir. Ayrıca vardiyalı çalışabilme, minimum orta seviye bilgisayar kullanabilme gibi koşullar da görülmektedir.
  2. Kauçuk Pres Operatörü: Bursa-Nilüfer’de açılan iş duyurusu mesleki yeterlilik belgesi bulundurma ya da EML mezunu olma, konu üzerine minimum 2 sene tecrübeli olma, öğrenmeye açık, disiplinli olma ve işini özverili şekilde yapma gibi koşullara sahiptir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 AR-GE Mühendisi Bursa
2 Bakım Mühendisi Bursa
3 Hamurhane Operatörü Bursa
4 Kimya Teknisyeni Bursa
5 Lojistik Mühendisi Bursa

Bu ilanlar hâlâ açık olup, adaylar müracaat edebilir. Ancak her duyuru gibi kapanma tarihi vardır. BU tarihler geldiğinde yenilenmezse kapatılacağı için, niteliklerin hızlı biçimde incelenerek başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

SKT İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

SKT iş müracaatı resmi sitesinden yapılabilmekte olup, bunu tercih etmek isteyen adaylar şu işlemleri takip etmelidir;

  1. https://www.skt.com.tr/tr/ sitesine girin.
  2. Sitenin üst tarafında yer alan kariyer butonuna tıklayın.
  3. Alta inerek adınız soyadınız, telefon numaranız, mesajınız, e-posta ve CV yükle alanlarını doldurun.
  4. Formu gönder üzerine tıklayın.

Böylece işlemler de sona erer. Buna ek olarak, Kariyer.net üzerinden müracaat da mümkündür. Aşağıdaki işlemleri takip ederseniz, kısa sürede başvuru tamamlanır;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/skt-yedek-parca-ve-makina-sanayi-ve-ticaret-a-s-12270-225645 sayfasına giriş yapın.
  2. Hesabınızda oturum açtıktan sonra özgeçmişinizi güncelleyin. Bir hesabınız yoksa ve başvurmak istiyorsanız, profil açmanız gerekir.
  3. İlanları ayrıntılı biçimde inceleyerek, size uygunsa müracaat işlemlerini tamamlayın.

Ardından yalnızca, firmanın tarafınızla irtibata geçmesi beklenir. Uyumlu özgeçmiş sahipleri ile yetkili kişiler iletişim sağlayacaktır.

1 Comment

  1. 34 yaşındayım daha önce vardiyalı işlerde çalıstım burada çalışmayı çok isyiyorum inşallah nasip olur

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*