Tırsan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Tırsan 1977 yılında kurulmuş ve ilk yıllarından itibaren Türk Treyler sektörünün lideri konumundadır. Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde ise 159. Sırada yer almıştır. Tırsan, Avrupa’nın en büyük üçüncü treyler üreticisi konumundadır.

Adapazarı, Almanya ve Rusya’da üretimlerini sürdüren ve gün geçtikçe büyüyen Tırsan, Ar-Ge yatırımlarından da geri kalmamaktadır. Adapazarı üretim tesisiyle aynı alanda büyük bir Ar-Ge ve prototip test merkezlerini faaliyete geçirmiştir. Tırsan’ın 700 milyon TL üzerinde cirosu olduğu bilinmektedir.

Tırsan İş İlanları

Binlerce personel istihdam eden Tırsan, gücüne güç katmaya devam etmektedir. Firma uluslararası çalışma gösterdiği için kendi içinde terfiler ve konum değişimlerinden ötürü sık sık açık pozisyon oluşmaktadır.Tırsan’ın çalışanlarına sunduğu şartları incelediğimizde, en önde sektördeki rakiplerine göre ödediği yüksek maaşların geldiğini görüyoruz. Maaş ödemesinin hiç aksamadığı, maaşa ek yansıtılan prim ve ikramiye tutarları eksiksiz personele ödenmektedir. Bunun yanı sıra yan hak olarak yemekhane ve servis, pozisyona göre özel sağlık sigortası ve şirket aracı verdiği bilinmektedir.

Tırsan’ın yeni mezun ve sektörde deneyimi olmayan personeller için tam bir okul niteliğinde olduğu düşünülmektedir. Tırsan İnsan Kaynakları, yaptığı uzun süreli personel ihtiyacı çalışmalarına göre ileriye dönük personellerinin eğitim ve gelişimlerini sağlamaktadır. Uygun nitelikleri taşıyan, ileride yöneticilik yapabilecek personeller de çekirdekten yetiştirilerek kuruma bağlılığı sağlanmaktadır.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Tırsan açık pozisyonlarını kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Tırsan iş ilanlarına ulaşmak için ilgili kariyer sitelerindeki Tırsan şirket hesabını incelemeniz gerekmektedir. Size uygun açık pozisyon olmasa da CV’nizi insan kaynaklarına gönderebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. CV gönderebileceğiniz mail adresi ik@tirsan.com.tr ‘dir. Daha detaylı bilgi için Tırsan İnsan Kaynaklarını inceleyebilirsiniz. https://tirsan.com.tr/ailemize-katilin-143-pg

Tırsan Açık Pozisyonlar

  • İthalat Uzman Yardımcısı -Sakarya: Satın alma siparişi verilmiş, üretime girdi olan her türlü ithal malzemenin ithalat sürecinin yönetilmesinden sorumludur.
  • Yurtdışı Muhasebe Uzmanı – Sakarya: Grubun yurtdışında bulunan üretim tesislerindeki mali işleri takip etmekten sorumludur.
  • Ürün Yönetimi Uzmanı – İstanbul: Sorumlu olduğu ürün grubuna ilişkin ülke bazında 4P analizinin yapılmasından sorumludur.
  • Yazılım Uzman Yardımcısı – Sakarya: İş birimlerinin ihtiyaç analizlerini yaparak, öncelikli olarak standart sistemler dahilinde uyarlama ile çözüm üretmekten sorumludur.
  • Yazılım Uzmanı – Sakarya: Standart uygulamalarda çözüm üretilemediği durumlarda talepleri .Net, SQL, C#, MSSQL kodlama standartlarına göre geliştirmekten sorumludur.
  • Toplam Kalite Yönetimi Uzmanı – Sakarya: Süreç analizi ve operasyonel mükemmellik süreci kapsamında üretim ve destek birimlerde faaliyet gerçekleştirmekten sorumludur.
  • Üretim Sorumlu Uzmanı – Sakarya: Sorumlu olduğu araçların üretim planına uygun ve belirlenen kalite standartlarında üretiminin sağlanmasından sorumludur.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*