Fix Silver Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Fix Silver, Sezgin Group’un bir kuruluşudur. İçerisinde birçok personel çalışmakla beraber, firma her geçen gün büyümektedir. Bu nedenle yeni iş alımları da yapılır. Adaylar bunları takip ederek, başvuru gerçekleştirebilir.

Fix Silver İş İlanları

Fix Silver iş ilanlarını takip etmek için kariyer siteleri her gün incelenmelidir. Bu bağlamda Sezgin Group tarafından açılan ilanlara da önem verilmelidir.  Günümüzde birçok kariyer sitesi olmakla beraber bazıları,

 1. Kariyer.net,
 2. SecretCV.com,
 3. LinkedIn,
 4. Yenibiris.com,

Gibi internet adresleridir. Fix Silver bunlardan herhangi birinde iş ilanı verebileceği için, adaylar gün aşırı şekilde inceleme yapmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Sezgin Group’un Kariyer.net profili mevcut olup, burada adayların başvurabileceği bir pozisyon vardır. Eğer buna müracaat etmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Burada ilk olarak Kariyer.net üzerinde hesabınız olmalıdır. Üyelik açma işlemlerini tamamlamanız ardından giriş yapılarak, CV doldurulmalıdır.

Eğer hazır ve size ait bir üyeliğiniz bulunuyorsa, kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapılmalıdır. Sonrasında ise CV güncellenir. Zira eski bilgiler ile başvuru yapmak istediğiniz sonucu alamamanıza neden olabilir.  CV’nizi kontrol ederseniz ve bilgileriniz eskide kalmışsa, hemen yenilenmelidir. 

Bundan sonra yapılması gereken tek şey başvurmadır. Ancak hatırlanması gereken, her pozisyonun bazı niteliklere sahip olduğudur. Dolayısıyla ilanla ilgilenen kişilerin bu durumu kontrol etmesi önerilir. Ayrıca ilan açılan şehirde yaşamıyorsanız, gidip gidememe durumuna da bakılmalıdır.

İncelemelerin tamamlanması ardından adaylar başvuru yapabilir. Değerli madenler ve mamulleri / kuyumculuk sektörüne genel olarak bakıldığında, birçok departman olduğu görülür ve bazıları şöyledir;

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Müşteri İlişkileri
 4. Hizmet
 5. Muhasebe
 6. Diğer

Değerli madenler ve mamulleri / kuyumculuk sektöründe görev alan personellerin alanları da farklıdır. Bu bakımdan bazıları şöyledir;

 1. İthalat / İhracat
 2. Muhasebe
 3. Pazarlama
 4. Üretim / İmalat
 5. Satış

Sezgin Group’un Kariyer.net üzerinde iş ilanı vardır ve adayların başvurusuna açıktır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

Sezgin Group’un Kariyer.net profiline bakıldığında pazarlama uzmanı ilanı görülmektedir. Adaylar gerekli başvuru işlemlerini, anlattığımız şekilde yapabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*