Özkan Demir Çelik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

ozkan-demir-celik

Özkan Demir Çelik personel alımı yapacak!

Özkan Demir Çelik iş başvurusu yaparak sizde Özkan Demir Çelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özkan Demir Çelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özkan Demir Çelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özkan Demir Çelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özkan Demir Çelik, 100.000 m2 alanda, 500.000 ton/yıl kapasitesi ile İzmir – Aliağa “Demir Çelik Bölgesi’nde; ince, orta ve kalın kesit olmak üzere üç ayrı haddehane ünitelerinden oluşan tesisleriyle faaliyet göstermektedir.

Katma değeri yüksek “Daha Zor Ürün, Daha Çok Ülke” ilkesine uygun olarak, özellikle 2000 yılından itibaren ürün gamını sürekli geliştiren Özkan Demir Çelik; 2001’de çeşitkenar köşebentler serisi, 2002’de hafif seri çelik konstrüksiyon profilleri, 2003’te Hollanda Profilleri serisi, 2004’te IPE profilleri serisi, 2007’de ağır seri çelik konstrüksiyon profilleri ve özel profil üretimlerini gerçekleştirmiştir.

Özkan Demir Çelik, Türkiye’de ve dünyada “Enerji Nakil Hatları” ile “Çelik Konstrüksiyon Yapı” üretimi yapan kuruluşlara ve tersanelere; hızlı üretim, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlarla hizmet vermektedir. Sektöründe Türkiye’yi gururla temsil ederken; bilgi, birikim ve deneyimiyle güvenilir bir dünya şirketi olma yolunda, hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*