Syngenta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Syngenta Personel Alımı Yapacak

Syngenta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Syngenta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Syngenta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

syngenta personel alımı

Syngenta’de Çalışmak

1965’te İzmir’de kurulan Sandoz Kimya Sanayi Limited şirketi bünyesin de tarım ilacı formülasyon fabrikası Bornova’da hizmete girer.  4.000.000TL sermayeye sahip Sandoz Kimya Sanayii Limited Şirketi ortakları %98,5 hissesiyle Sandoz AG-Basel, %1,5 hissesiyle Alber Arditi’ dir. Bornova’da kurulan fabrika da öncelikle 2.000 litrelik sıvı karıştırıcı ve 5.000 litrelik toz karıştırıcıyla imalata başlanır.

1988’te İzmir’de kurulan Sandoz Kimya Sanayii’nin hisseleri, Sandoz İlaç Sanayi/ İstanbul tarafından aynı yıl Arditi ailesinden devir alınır. 1989 Ekim ayından itibaren Sandoz Kimya Fabrikası’ da Sandoz Ürünleri Limited Şirketi bünyesine katılır. 1990 Ocak ayından itibaren de Limited Şirket, Anonim Şirketi haline dönüşür. Tarım ilaçları bölümünün İzmir’ de kurulu fabrikası Sandoz Basel standartlarına uygun tüm emniyet yatırımlarını tamamladıktan sonra ana merkez nezdinde güvenilir bir tesis olma özelliği kazanır.

Syngenta İş İlanları

Syngenta iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Syngenta İş Başvurusu Formu

Syngenta iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Syngenta iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*