Johnson Diversey Personel Alımı ve İş İlanları 2023

johnsondiversey

Johnson Diversey personel alımı yapacak!

Johnson Diversey iş başvurusu yaparak sizde Johnson Diversey ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Johnson Diversey personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Johnson Diversey eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Johnson Diversey insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sealed Air, hizmet verdiği sektörleri yeniden hayal edip, yeniden tasarlayarak daha iyi işleyen bir dünya yaratır. Yaratıcı fikirlerini, farklılaşan uzmanlığı ile birleştirerek yaşadığımız dünyayı ve işlerimizi geliştiren yeni fırsatlar keşfeder, yeni yaklaşımlar oluşturur. Hizmet verdiği sektörler için baştan sona ve sürdürülebilir çözümler üretir.

Sealed Air, kesintisiz hizmet ve üstün çözüm için 3 iş birimine sahiptir: Gıda Güvenliği ve Koruma İş Birimi, Koruyucu Ambalaj İş Birimi, Diversey İş Birimi.

Gıda Güvenliği ve Koruma 
Yediklerimizin ve içtiklerimizin güvenliğini ve kalitesini sağlamak, sağlıklı toplumların var olması ve devam etmesi için esastır. Dünyanın gelişmesine katkıda bulunmak için, Sealed Air’in Gıda Güvenliği ve Koruma İş Birimi tüm uzmanlığını; operasyon verimliliğini artıran, raf ömrünü uzatan, küresel gıda ve içecek arz zincirindeki kaynak kullanımı ile atıkları azaltan paketleme ve hijyen çözümleri üretmeye adamaktadır. Sealed Air bu doğrultuda her gün daha tat veren ve daha besleyici deneyimler yaşatmak için markalar yaratır ve çiftlikten çatala kadar gıda güvenliğini artırmak için çalışır.

Diversey
İnsanların sağlığı ve mutluluğu, her yerde sürdürülebilir bir dünyaya bağlıdır. Sealed Air’in iş birimi Diversey; mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, bina bakımı, kişisel hijyen ve danışmanlık alanlarında çözümler üretir. Bu çözümler, markaları korur ve sağlık, gıda hizmeti, perakende, konaklama ve tesis hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren ortaklarımızın performansını artırır, onlara verimlilik sağlar. Uzmanlık alanımız, ürün sistemlerini; donanım, araç ve hizmetleri, su ve enerji kullanımını azaltıp, iş verimini artıran çözümlerle bütünleştirir. Diversey, sunduğu üstün çözümlerle, daha temiz, daha sağlıklı bir gelecek için kârlı, sürdürülebilir kurumların oluşturulmasına yardımcı olur.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon           Şehir/Ülke                  Firma Adı
Satış Temsilcisi-İstanbul (Diversey / BSC) İstanbul Sealed Air
Satış Temsilcisi-Bursa (Diversey / BSC) Bursa Sealed Air
Satış Temsilcisi-Antep (Diversey / BSC) Gaziantep Sealed Air
Servis Mühendisi-Ankara (Food Care) Ankara Sealed Air
Teknik Müşteri Hizmetleri ve Uygulamaları Uzmanı İstanbul Sealed Air
Montaj ve Servis Sorumlusu (Diversey) İstanbul Sealed Air
Montaj ve Servis Sorumlusu-Kuşadası (Diversey) Aydın Sealed Air
Montaj ve Servis Sorumlusu-Fethiye (Diversey) Muğla Sealed Air
Montaj ve Servis Sorumlusu-İzmit (Diversey) Kocaeli Sealed Air
Montaj ve Servis Sorumlusu-Çorlu (Diversey) Tekirdağ Sealed Air
Servis Mühendisi (Food Care) İzmir Sealed Air
Marketing Specialist İstanbul Sealed Air (Diversey)
Satış Temsilcisi-İzmir (Food Care) İzmir Sealed Air
Satış Temsilcisi-Bolu (Food Care) Bolu Sealed Air
Satış Temsilcisi-İstanbul (Diversey) İstanbul Sealed Air
Uygulama Uzmanı-Paketleme (Food Care) İstanbul Sealed Air

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*