Evoline Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Evoline personel alımı yapacak!

Evoline iş başvurusu yaparak sizde Evoline ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Evoline personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Evoline eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Evoline insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Dorsat Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. adı altında tescilli Evoline markasıyla ISO 9001 kalitesiyle ahşap ve dekorasyon sektöründe hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz proje bazlı toplu işlere mutfak dolabı, banyo dolabı, portmanto, gardrop, kapı ve otel mobilyası gibi ahşap ürünlerinin tasarımı, üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda zincir mağazalara anahtar teslim mağaza dekorasyonu ve inşaat işleri için hizmet vermekteyiz.

Turkcell mağazalarının Mavi Nokta, Shop in Shop, İletişim Merkezi mağazalarının mobilya üretimi, doğrama, kepenk, tabela ve inşaat işleri anahtar teslim olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

Gebze’de bulunan CNC özellikli, bilgisayarlı hassas üretim teknolojisine sahip üretim ve boya tesislerimiz yaklaşık 10.000 m2 alana sahiptir. Mağazacılık projelerimizde 3000’den fazla Turkcell mağazasını teslim etmiş olmakla beraber Paşabahçe, Dagi, Kom, Koçtaş gibi sektörünün öncü firmalarıyla çalışan firmamız, inşaat altyapısı, elektrik tesisatı, mekanik havalandırma sistemlerinin projelendirmesi ve uygulanması dahil olmak üzere komple anahtar teslimi hizmetler sunmaktadır.

Satış kadromuz, mimari tasarım departmanımız ve uzman montaj kadromuz ile uzaklık gözetmeksizin Türkiye genelinde hizmet vermeye ve projelerinize değer katmaya hazırız.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*