Shop&Shoes Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Antalya içerisinde birçok mağazası ile hizmet veren Shop&Shoes,  hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bu kapsamda oluşan personel ihtiyaçları, ilanları ile duyurulur. Bunları takip ederek başvurmanız mümkündür.

Shop&Shoes İş İlanları

Shop&Shoes bünyesine personel olarak girmenin ilk şartı, iş ilanlarını güncel olarak takip etmedir. Bu sayede hangi pozisyona alım yapılacağı da bilinebilir. İçerisinde çok sayıda departman olması nedeniyle, bunlardan herhangi birinde, farklı bir pozisyonda alım yapılabilir.

Bunu takip etmek için de kariyer siteleri takip edilmelidir. Yenibiris.com, SecretCV.com, Kariyer.net ve LinkedIn gibi siteler günümüzde yoğun olarak kullanılır. Siz de bunları takip ederek Shop&Shoes iş ilanlarını rahatlıkla araştırabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Ayakkabıcılık oldukça geniş bir sektördür. Bunun getirdiği etkiyle içerisinde çok sayıda departman vardır. Genel anlamıyla bunlardan bazıları için şunlar verilebilir;

 1. Satış
 2. Üretim / İmalat
 3. Pazarlama
 4. Müşteri İlişkileri
 5. Operasyon
 6. Diğer
fatgpt

Personelin çalıştıkları alanlar da departmanlara ve farklı konulara göre farklılık gösterir. Dolayısıyla bunlardan bazılarına ise şöyle örnek verilebilir;

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Üretim / İmalat
 4. Hizmet
 5. Muhasebe

Ayakkabıcılık sektöründeki personelin mezun olduğu alanlar hem departman, hem de pozisyonlara göre farklılaşabilir. Bunlar incelendiğinde bazılarının şöyle olduğu görülür;

 1. İşletme
 2. İktisat
 3. Kamu Yönetim
 4. Muhasebe (MYO)
 5. Dış Ticaret (MYO)

Shop&Shoes iş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanların herhangi bir dönemde, kariyer sitelerine verilebileceği bilinmelidir. Dolayısıyla bunlar güncel olarak takip edilmelidir. Eğer bunlardan herhangi birinde duyuru verilirse, başvuru da oradan gerçekleştirilebilir. Burada ilk olarak ilgili kariyer sitesinde üyelik alınır.

Bu bir şart olup, aksi halde başvuru yapılamaz. 2-3 dakika gibi bir sürede bu tamamlanınca, sıra CV oluşturmaya gelir. Zira başvuru yapma esnasında bu bilgiler kullanılır. Ardından da ilan sayfası açılarak müracaat edilir.

Ancak üyelik varsa bu işlemlere gerek olmaz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullandıktan sonra tek yapmanız gereken CV güncellemedir. Ardından normal bir şekilde başvuru tamamlanır. Firma, adayları incelemesi ardından uygun kişilerle irtibat kurar.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*