Beğendik Market Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Beğendik Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Beğendik Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Beğendik Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Beğendik Market, 1986 yılında Kayseri’de açtığı ilk şubesi ile perakende sektörüne giriş yapmış olup kuruluşunda kısa süre sonra Ankara’da ilk şubesini açarak sektöründe büyümeye ve ilerlemeye başlamıştır.

Günümüzde 2 ilde yaklaşık 20 mağazası ile hizmet vermeye devam eden Beğendik Market, bu iki ilde online alışveriş imkanını da müşterileri ile buluşturmaktadır. Yıllık 10 Milyon TL ciro ile Türkiye’nin en büyük perakende zincirleri arasında lider olarak yer alan Beğendik Market, binlerce çalışanı ile de piyasasında her gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir. 

Beğendik Market Personel Alımı ve İş İlanları

İş İlanları

Beğendik Market, alışveriş sektörüne sunduğu geniş ürün skalasıyla gıdadan konfeksiyona, ev eşyalarından kırtasiye malzemelerine kadar binlerce ürünü en üst kalitede müşterileri ile buluşturmaktadır.

Gün geçtikçe artan tüketim ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni şubeler açarken bünyesine sık sık yeni personeller katan Beğendik Market, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını da tam anlamıyla karşılamak için çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmeye devam etmektedir.

Türkiye’de alışveriş sektörüne kazandırdığı pek çok yenilik ile adından sıkça söz ettiren ve dikkatleri üzerinde toplayan Beğendik Market’in yayınladığı her yeni iş ilanı da birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Beğendik Market’in yayınladığı iş ilanlarına başvurmak için resmi sitesinde yer alan iş başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

Beğendik Market’in resmi sitesine girerek sayfada yer alan bütün sorular eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Çalışmak istediğiniz birimleri de belirtmelisiniz. Sonrasında “Gönder” butonuna basarak özgeçmişiniz ve başvurunuz hakkında bütün bilgilerin insan kaynakları departmanını ulaşmasını sağlayabilirsiniz. En uygun pozisyon için belirlenen adaylara geri dönüş yapılmaktadır.

İş başvurusu yapmak için aktif iş ilanı dönemini beklemeniz gerekmektedir. Her zaman özgeçmişinizi doldurarak gönderebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kasiyer: Müşterilerin aldıkları ürünlerin ödemeleri ve iadeleri hakkında işlemleri yapan kişilerdir. Kasanın açılışı ve kapanışını da yapmaktadır. 
  • Depo Elemanı: Gelen ürünleri en iyi şekilde depolarda saklanmasından sorumlu, ihtiyaç duyulan ürünlerin sevkiyatını yapan ve depoda ürün sayımından sorumlu kişilerdir. 
  • Kasap ve Manav Reyonlarında Satış Personeli: Sebze, meyve ve etin sağlıklı bir şekilde satılmasından sorumlu olan ve bu ürünlerin kontrolünden sorumlu kişilerdir

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Kayseri, Nevşehir

Beğendik Market Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*