Hakan Plastik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Hakan Plastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Hakan Plastik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Hakan Plastik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

hakan plastik personel alımı

GF Hakan Plastik’de çalışma hayatı, çalışma yasası ve düzenlemelerine uygun, adil, şeffaf ve dürüst bir yönetim anlayışı ile sağlıklı, güvenli ve verimli bir ortamda geçmektedir. GF Hakan Plastik olarak, çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyor, çalışma arkadaşlarımız ile ilişkilerimizi sağlıklı ve kalıcı temeller üzerine inşa ediyoruz.

Müşteri velinimetimizdir
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

En önemli sermaye insan kaynağıdır
Ürün ve hizmetin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar. Alanında en iyi kişilerle personelimizin yetenek, güç ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, etkinliklerini arttırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yansıtmak firmamızın sürekli başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Farklılıklarımız, zenginliklerimizdir
Başarının ön şartı olarak farklılıklara saygı duyar, kucaklar ve iletişime açık olmayı destekleriz. İnsana ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bir başka ilkemizdir.

Hakan Plastik İş İlanları

Hakan Plastik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Donanım ve Network Sistem Uzmanı Tekirdağ
2 Yazılım Destek ve Geliştirme Uzmanı Tekirdağ
3 Genel Başvuru Tekirdağ

Hakan Plastik İş Başvurusu Formu

Hakan Plastik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Hakan Plastik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*