Sepaş Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sepaş Enerji Personel Alımı Yapacak

Sepaş Enerji, hizmetlerin en iyi şekilde yürütülebilmesi için bünyesinde bulunan çeşitli departmanlar için personel alımları yapacak.

Türkiye genelinde neredeyse her şehir için ilan veren Sepaş Enerji, alacağı personellerin bazı nitelikleri karşılamasını istiyor. Bu nitelikler genel hatlarıyla; Sepaş Enerji Personel Alımı

  • En az lise, tercihen üniversite mezunu
  • MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,
  • İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın
  • Vizyoner, sonuç odaklı ve gelişime açık
  • Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
  • İngilizce bilen

adaylar arasından gerekli pozisyonlara alımlar yapılacaktır.

Başvuru kabul edilen pozisyonlar ağırlıklı olarak Faturalandırma Görevlisi, Müşteri Temsilcisi ve Genel Başvuru şeklindedir.

Bilgi ve başvuru için tıklayın.

Sepaş Hakkında

Türkiye’de her geçen gün gelişerek büyüyen “elektrik perakende satış” sektörünün genç oyuncularından Sepaş, Türkiye’nin önde gelen sanayi gruplarından Akkök Şirketler Grubu ile Avrupa’nın lider enerji şirketlerinden CEZ Grubu’un oluşturduğu AkCez ortak girişimi bünyesinde hizmet vermektedir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun “Dağıtım ve Perakende Satış Faaliyetlerinin Hukuki Ayrıştırmasına İlişkin Usul ve Esaslar” kararına göre dağıtım şirketinden ayrılarak 1 Ocak 2013 tarihinde kurulan SEPAŞ sadece Adapazarı, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de değil; Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet verme hedefiyle çalışma alanını her geçen gün genişletmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*