Sarıyer Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sarıyer Belediyesi Personel Alımı

1930 yılında ilçe statüsünü alan Sarıyer’de belediyecilik faaliyetlerine 1984 yılı itibariyle başlanmıştır.

Sarıyer Belediyesi, insan ve çevreyi merkeze koyan, mali disiplini sağlayan, sosyal belediyeciliği ön plana çıkaran, altyapı çalışmalarına önem veren; eğitim, kültür, sanat, spor gibi halkın refah ve mutluluğuna yönelik çalışmaları ile Sarıyer’i örnek bir kente dönüştürmek hedefiyle faaliyet göstermektedir. Bu hedefleri kapsamında yoğun bir çalışma temposu olan kurumda yakın zamanda personel alımı yapmak üzere çalışmalara başlanmıştır.

Sarıyer Belediyesi Personel Alımı

Sarıyer Belediyesi İşçi Alımı

Özellikle son dönemlerde yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere ihtiyaç duyduğu personelleri sözleşmeli işçi kadrosuyla bünyesine alacağı tahmin edilen Sarıyer Belediyesi, bu personellerine diğer kadrolardaki mevcut personelleri ile yaklaşık olarak aynı maaşları ve aynı sosyal hakları tanıyacaktır.

Ayrıca belediye kadrosuna yeni dâhil olan personellerin de mevcut personeller gibi 08.00 ile 17.30 saatleri arasında mesai yapacağı ve mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalırlarsa da maaşlarına ek olarak ekstra mesai ücreti alacakları bilinmektedir.

Sarıyer Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesinde memur alımı da yapılmaktadır. Memur alımı da, tıpkı işçi sınıfında olduğu gibi engelli adaylar için de geçerli olabilmektedir. Memur alımına yönelik açılan ilanlarda başvuru şartları daha fazla ağır olmaktadır. Eğitim düzeyi, eğitim alınan branş ve hatta kimi zaman elde edilen tecrübe yada tamamlanmış proje örnekleri de alım sürecinde önemli, etkili olabilmektedir.

İşçi sınıfına kıyasla memur alımı talepleri de oldukça yoğun yapılmaktadır. Sarıyer Belediyesi memur alımı yılın çeşitli zaman dilimlerinde gerçekleştirebilmektedir. Bu nedenle memur olarak belediye bünyesinde uzun yada kısa dönem çalışmak isteyen vatandaşların bu yöndeki ilanları düzenli takibi önemli ve gereklidir.

Sarıyer Belediyesi İş İlanları

Sarıyer’i yaşam refahının yüksek olduğu, daha yaşanabilir bir kente dönüştürmek için projeler geliştirip hayata geçiren Sarıyer Belediyesi, kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların, kurumun internet sitesinde olacağı gibi sitemiz üzerinden de paylaşılacak olan açık pozisyonlar ve başvuru şartlarını dikkate almaları gerekmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sarıyer Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna dâhil etmek istediği personellerin niteliklerini, çalışma alanlarını ve sosyal haklarını internet sitesi aracılığıyla duyurarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih eden Sarıyer Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenleri belediyenin yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri ve çalışmak istedikleri pozisyon için uygun ilan yayınlanmasıyla birlikte ilanda yer alan ön başvuru formunu doldurarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Herhangi bir birimde memur kadrosuyla işe alınacak olan adayların ise KPSS sınavından uygun puanı almış ve ÖSYM tarafından kurum kadrosuna yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Sarıyer iş ilanları

 • Sarıyer Güvenlik Personeli
 • Starbucks Barista / Sarıyer
 • Balık Reyon Görevlisi/Sarıyer CarrefourSA
 • İstinye Hiper CarrefourSA Market Görevlileri
 • Garson

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sarıyer iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 yorum

 1. Bende sarıyer belediyesinde telefona bakma yada arşivde çalışmak istiyorum lise mezunuyum bilgisayar biliyorum e-imza da çalıştım 4 sene 1 kızım var 3.5 yaşında onuda krese vermek istiyorum mümkünse çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*