Kartal Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kartal Belediyesi Personel Alımı

1912 yılında belediyecilik faaliyetlerinin başlandığı Kartal, 1943 yılı itibariye ilçe ilan edilerek İstanbul Anadolu yakasının en büyük ilçesi olmuştur.

Temelinde insan olan, yerinde dönüşüm ile yenilenen, şehircilik ve kentlilik bilincine sahip, kültürel ve tarihi değerleri yaşatan, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çağdaş ve demokratik yönetim ilkeleri çerçevesinde öncü ve önder bir belediye olmak hedefinde olduklarını belirten belediye yetkilileri, bu hedef doğrultusunda yılmadan özverili olarak çalıştıklarını belirtmektedirler.

Bu çalışmalar kapsamında zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duyduklarını belirten yetkililerin bu açıklamaları dikkate alındığında yakın zaman içerisinde personel alımı yapacakları öngörülmektedir.

Kartal Belediyesi Personel Alımı

Kartal Belediyesi İşçi Alımı

Kartal Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri diğer birçok belediye gibi sözleşmeli işçi olarak kadrosuna almaktadır. Belediye, bünyesinde gerek memur gerekse işçi olarak çalışan bütün personellere aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde yapmaktadır.

Mesai saati dışında çalışan personellerinin ücretleri eşit ve hızlı bir şekilde ödeyen kurum, ayrıca çalışanlarına ve onların ailelerine sağlık, eğitim hizmetleri gibi birçok sosyal haklar da sağlamaktadır.

Kartal Belediyesi Memur Alımı

Kartal Belediyesi memur alımı süreci, Belediye bünyesindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimi bu süreç işlemlerini yürütmektedir. Memur alımında kimi zaman eğitim durumu yada ekstra belgeler, sertifikalar da talep edilmektedir. Kartal Belediyesi memur alımı başvurusu yapacak olan bireylerin belirtilen şartları sağlıyor olması gereklidir.

Kartal Belediyesi İş İlanları

Eşitlik duygusuyla yerel hizmetleri etkin, verimli, şeffaf, katılımcı şekilde sürdürmek ve halkın yaşam kalitesini sürekli arttırmak için çalışan ve bu çalışmalar kapsamında personel alımı yapacak olan Kartal Belediyesi’nin bu husustaki bütün detayları resmi internet sitesi üzerinden paylaşması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Kartal Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kartal Belediyesi kadrosunda işçi statüsü ile çalışmak isteyenlerin kurumun internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri ve kendilerine uygun pozisyon için yine kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Belediyenin kadrosuna memur olarak dâhil olmak isteyenlerin ise, KPSS sınavına girmiş ve yeterli puan alarak ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir. Kurum tarafından personel alımı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte personel alımı yapılacağı bilgisinin kurum yetkililerince açıklanması halinde sitemiz üzerinden bütün detaylar duyurulacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Kartal İş İlanları

Kartal  iş ilanları arayan vatandaşlarımız için Personelalimi.gen.tr olarak güncel bir şekilde ilanları sayfamızda derliyoruz. Böylelikle vasıflarınıza uygun iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güncel kartal İş İlanları

 • Kasiyer (Kartal)
 • Özel Güvenlik Görevlisi / Kartal
 • EĞİTİM DANIŞMANI / KARTAL OKULU
 • Sevkiyat Elemanı
 • Şef Garson
 • Kafeterya Görevlisi Aranıyor

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kartal iş ilanlarına bakabilirsiniz.

6 yorum

 1. 15 yıldır temizlik sektöründeyim cam silmeyi makina kullanmayı ve temizlik yapmanın alasını biliyorum ama doğru düzgün sürekli çalışacağım iş yok piyasa berbat sizinle çalışmak istrm

 2. Ekrem Ozan datlar
  Soğutma iklimlendirme mezunuyum kalite kontrol, elektrik ve sıhhi tesisat kalorifer ateşçiliği sertifikalarim var ayriyeten
  27 yaşındayım silahlı özel güvenlik kimlik kartim bulunmaktadir iş arıyorum

 3. Merhaba ;
  Mağazacılık sektöründe 18 yıllık tecrübem var. İşten çıkartma yasağının sürdüğü şu günlerde 1 ay hedef yapamadım diye performans yetersizliği olarak siciline işlem tehtidi ile istifa yazdırtıldım. Evliyim kiradayım ve çocuk sahibiyim. Ehliyetim var.. acil iş arıyorum .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*