Şaphane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Şaphane Belediyesi personel alımı yapacak!

Şaphane Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Şaphane Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Şaphane Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Şaphane Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Şaphane Belediyesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

1- Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

2- Kamu Kurum ve Kuruluşların sürekli (daimi), geçici işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı adresleri dikkate alınır. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Ancak İlçe düzeyinde karşılanacak geçici bir talep için adresini o ilçe içerisinde değiştiren adayların kamu talebine başvurusu kabul edilecektir.

3- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında, bir sonraki işgünü başvurular kabul edilmektedir.

4-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı ve talebe başvuran önceliklilerin tamamı, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde, 07.05.2015 tarihinde saat 09:00 da Şaphane Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Noter kurası yapılacaktır.

5- Başvuru sahipleri için yapılacak yazılı ve/veya sözlü sınavın yeri ve tarihi talebi veren Kamu Kurumu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

6- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar; eğitim durumu, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı ve/veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

7- Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

8- Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli ve geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde, mücbir sebepler dışında icabet etmeyen sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar; öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

9- Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

10-Talep geçici işçi talebi olup, işe alınacak kişiler Belediye Fen İşleri Müdürlüğü hizmetlerinde çalıştırılacaktır.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Şaphane Belediye Başkanlığı Toplantı Salonu 07.05.2015 Öğleden Önce (09:00 – 12:00)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : PAZAR MAH. CUMHURİYET MEYDANI NO:32
43950 ŞAPHANE
KÜTAHYA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ŞAPHANE

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
Ünvanı Şaphane Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü
Telefon No 0274 5512005
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 8
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*