Sanovel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Sanovel İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Sanovel İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sanovel İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sanovel İlaç, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuş, ilk günden itibaren istikrarlı şekilde büyümesine devam etmiştir. Daima Türk ilaç endüstrisi içerisinde en yüksek cirolar arasında yer almıştır. Türkiye’de ilk 500 firma sıralamasında 147. Sırada yer almakta, bütün yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında ürünler geliştirmektedir. Şirket, sadece insan sağlığı ile alakalı alanlarda değil, veteriner ürünleri ile hayvan sağlığında da hizmet vermektedir.

 

Sanovel İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Sanovel İlaç İş İlanları

Sanovel İlaç, son teknoloji ile donatılmış üretim tesisinde uluslararası altyapı ile yoluna devam etmekte, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna başta olmak üzere birçok ülkede ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerine devam etmektedir. Çalışanlarına güçlü bir kariyer olanağı sunmakta, performans değerlendirmeleri ile yükselmeye imkân sağlamaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Yardımcı Tesisler Teknikeri
İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
Başvur
Steril Üretim Uzmanı
İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
Başvur

Nasıl Başvurulur?

Şirketin iş ilanları Kariyer.net platformu üzerinden takip edilebilmektedir. Şirketin kendi ana sayfasındaİnsan Kaynakları kısmında da İş Başvurusu kısmı vardır. Diğerseniz Kariyer.net üzerinden açık pozisyonları inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz. Ya da ozgecmis@sanovel.com.tr mail adresine Word formatında hazırladığınız özgeçmişinizi göndererek insan kaynaklarına iletebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Ruhsatlandırma uzmanı,
 • Kalite güvence uzmanı,
 • Araştırma geliştirme analisti,
 • İhracat satış elemanı,
 • Analitik kimya uzmanı,
 • Üretim mühendisi,
 • Makine mühendisi,
 • Güvenlik görevlisi.

Pozisyon Açıklamaları:

 • Ruhsatlandırma uzmanı: Ruhsat ve ilgili işlemlerin bakanlık kriterlerine ve uluslararası kriterlere uygunluğunu denetlemek, uygun hale getirmek.
 • Kalite güvence uzmanı: Sağlık Bakanlığı gereklerini tam ve eksiksiz yerine getirmek, kalite kontrollerini gerçekleştirmek, ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapılması süreçlerini denetlemek.
 • Araştırma geliştirme analisti: Şirketin AR-GE faaliyetlerinde görev almak, projelerin analizlerini gerçekleştirmek, gerekli şekilde raporlarınız hazırlamak.
 • İhracat satış elemanı: Şirketin hedeflenen ülkelere yönelik planlı şekilde Pazar araştırmaları yaparak yeni müşteriler kazanmasını sağlamak, mevcut müşterileri etkin şekilde yönetmek, gerekli evraklarıhazırlamak.
 • Analitik kimya uzmanı: Projeler için veri tabanlarını taramak, araştırma raporları hazırlamak, etkin madde kaynaklarını değerlendirmek, geliştirmek, testleri uygulamak, süreçlerin dokümantasyonunu yapmak.
 • Üretim mühendisi: Üretim proseslerinin takibini yapmak, üretimde görevli mavi yakalı çalışanları yönetmek ve bölümde yürütülen bütün işlere ait dokümanları, raporları hazırlamak
 • Makine mühendisi: Şirketinüretim tesislerindeki makinelerin denetimini, kurulum, onarım, bakımlarını yapmak, ilgili ekibi yönetmek.
 • Güvenlik görevlisi: Şirketin ilgili birimlerinin güvenliğini sağlamak, personel ve yöneticilerin güvenliğinden sorumlu olmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı pozisyonlar vardiyalı sistem çalışabilemtkedir.)

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, İzmir, İstanbul, Konya, Samsun, Bursa, Trabzon, Diyarbakır,Kocaeli, Antalya.

Sanovel İlaç Benzer İş İlanları

6 Comments

 1. Luleburgazda yaşıyorum forklif ehliyetim ve b sınıfı ehliyetim var k.konrol işleri yaptim şirketinizde çalışmak istiyorum 05455999936

 2. lüleburgaz myo kimya bölümü mezunuyum 6 senelik tecrubeye sahibim sizinle çalışmak istiyorum 1989 doğumluyum.

 3. firmanızda uygun görülen bir bölümde çalışmak istiyorum.tekirdağ çorluda ikamet etmekteyim.ilgilenirseniz memnun olurum

 4. Su an osel serum farikasin da calisiyorum memnun olmadigim icin is ariyorum ilgilenirseniz sevinirim /ist beykoz ikahmet ediyorum /0544 882 54 99

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*