Reyap Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

reyap-hastanesi-personel-alimi

Reyap Hastanesi personel alımı yapacak!

Reyap Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Reyap Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Reyap Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Reyap Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Reyap Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

Özel Reyap Hastanesi 03 Ocak 2011’ de 12.000 metre kare kapalı alanı ve kapalı otoparkı olan, 12 katlı kendi modern binasında hizmet sunmaya başlamış olup halen 27 branşta toplam 44 hekim ile sağlık hizmeti vermektedir. Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazanmak amacıyla başvurduğunuz kurumumuzda, ayaktan ve yatarak tedavi hizmeti yürütülürken , 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerin devamını ve teknik desteğini; sağlık, teknik ve idari hizmetler sınıflarına mensup toplam 400 yaklaşan personelle sağlanmaktadır.

Özel Reyap Hastanesi; özellikle Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Beyin Cerrahisi, Genel ve Laparoskopik Cerrahi, Endovasküler Girişim, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetleri, ayrıca Tüp Bebek ve 39 yataklı (üçüncü basamak) Erişkin ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Üniteleri ile sadece Tekirdağ iline değil Edirne ve Kırklareli illerine de hizmet vermektedir.

Özel Reyap Hastanesi; Prof. Dr. Petek Balkanlı KAPLAN (Kadın Hastalıkları ve Doğum), Doç Dr. Kenan SÖNMEZ (Kardiyoloji), Doç. Dr. Ercan Eren (Kalp Damar Cerrahisi), Doç Dr. Murat TONBUL (Ortopedi ve Travmatoloji) ve  Doç Dr. Cengizhan YİĞİTLER’i (Genel Cerrahi) kadrosuna alarak, akademik tecrübesi olan hekimlerle de hizmet kalitesini artırmış oldu.

Başvuru için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*