Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi personel alımı yapacak!

Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi iş başvurusu yaparak sizde Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Balgat Ağız ve diş Sağlığı Merkezi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

KALİTE POLİTİKAMIZ
Çağdaş normlara uygun olarak hasta ve çalışan güvenliğini esas alan bir anlayışla, her zaman tercih edilen bir hastane olmak.
Bu amaçla hasta ve çalışan memnuniyetine dayalı kurumsal bir kültür oluşturup, çalışanları ve yönetimi ile bir bütün halinde ilkeli, dürüst, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, insan ve çevre sağlığı için gereken her türlü çabayı göstermek temel politikamızdır.

MİSYONUMUZ
Hasta odaklı hizmet vermeyi ilke edinerek, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, sürekli fikir üreten, yeniliklere açık çalışan kadrosuyla konforlu ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunmaktır.

VİZYONUMUZ
Kalite standartları çerçevesinde modern bir altyapı oluşturarak kurumdan hizmet alan ve sunanların memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarıp, bölgemizde tercih edilen ve sağlık alanında söz sahibi olan bir kurum haline gelmek.

HEDEFLERİMİZ
· Kalite yönetim prensipleri doğrultusunda sürekli gelişim sağlamak,
· Hastanemize başvuran yerli ve yabancı tüm hastaların beğeni, memnuniyet ve takdirlerini kazanmak için halkla ilişkileri en üst düzeyde tutarak hizmet sunulan kitlenin görüş, beklenti ve önerilerine azami ihtimam göstermek,
· Hizmet sunum sürecinin her aşamasında çalışan memnuniyetini yüksek tutmak için görüş, öneri ve beklentileri periyodik olarak izlenip değerlendirilecektir. Bununla birlikte sosyal faaliyet ve aktivitelere önem verilmesi,
· Yeni projelerle hastalara ve hastane çalışanlarına her zaman daha iyiyi sunmak,
· Kaynaklarımızı en etkin, verimli, kazançlı ve tasarruf prensipleri çerçevesinde kullanarak ülke ekonomisine maksimum yararlılık sağlamak,
· Hastanemiz yatak kapasitesinin yükseltmek, personel sayısını yeterli hale getirmek, fiziki yapıyı geliştirmek, hizmet sunum kalitesi ve çeşitliliğini artırmak, başvuran herkese en üst seviyede hizmet veren daha büyük bir hastane olmak Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak başlıca hedeflerimizdir.

İletişim için tıklayınız.

1 Comment

  1. Slm daha önceden fizik tedavi ve rehabilitasyon Merkezi’nde danışman olarak çalıştım ve 182 de Türkiye geneli randevu hizmeti verdim ve şuan çalışmıyor ve işe de cok ihtiyacimiz var ikna becerim yüksek ve hastalar a gayet de iyi anlasiyorum ve takim içerisinde de uyum saglarim bilgilerinize sunulur iletişim 05447702692

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*