Renault Personel Alımı ve İş İlanları 2018

27 03 07

Renault personel alımı yapacak!

Renault iş başvurusu yaparak sizde Renault’ın gücünden güç alabilirsiniz. Renault personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Renault eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Renault insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İş Başvuruları

Oyak – Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlar. 

Beyaz Yaka İşe Alım Süreci 

Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar görüşmeye davet edilir. İş başvurusu görüşmeleri, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri ile olmak üzere 2 aşamalı mülakat yöntemi şeklinde gerçekleştirilir. Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendirilir.

Her beyaz yakalı çalışan yeni görevine başlamadan önce oryantasyon programına katılır. Bu programın amacı, işçilik stajı ve zorunlu eğitimlerle şirkete uyumu hızlandırmaktır. 

Mavi Yaka İşe Alım Süreci

Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınırlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet edilir.

Kariyer gelişimi; birey, eğitim ya da iş üzerinde öğrenme yoluyla beceri gelişimini gerçekleştirdiğinde ya da yeni iş deneyimleri elde ettiğinde meydana gelir. Amacımız; bu deneyimleri, kişilerin kariyer gelişimlerini ve şirket performansını olumlu etkileyecek şekilde organize etmektir. 

Renault, 100’ün üzerinde ülkede, araçları hayal eden, tasarlayan, üreten ve pazarlayan 100.000’den fazla yetenek demek. Renault Grup, uluslararası boyutu ve grup içi faaliyet alanlarının çeşitliliği ile çalışanlarına ilerleme olanakları sağlamaktadır.

Başvuru formu için tıklayın.


Başvurmak için tıklayın ve üye olun!

One Response

  1. saadettin 25 Kasım 2014

Leave a Reply