Gürbaşlar Otomotiv Personel Alımı ve İş İlanları 2021

gurbaslar-otomotiv-personel-alimi

Gürbaşlar Otomotiv personel alımı yapacak!

Gürbaşlar Otomotiv iş başvurusu yaparak sizde Gürbaşlar Otomotiv’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gürbaşlar Otomotiv personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gürbaşlar Otomotiv eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gürbaşlar Otomotiv insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

GÜRBAŞLAR GRUP

Gürbaşlar Grup ticaret hayatına 1978 yılında başlamış, 1980 yılında otomotiv alanındaki faaliyetler ile Grubun temelleri atılmıştır. Bugün otomotiv, gayrimenkul geliştirme, tekstil, sigortacılık ve hayvancılık alanlarında 7 şirketle faaliyetlerini sürdüren Grubun, farklı sektörlerde iştirakleri de bulunmaktadır.

GÜRBAŞLAR OTOMOTİV

30 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin öncü otomotiv bayileri arasında yer alan Gürbaşlar Otomotiv, Anadoluhisarı’ndaki merkezinde Ford marka araçların satışını yapmakta, servis ve yedek parça hizmeti vermekte, ayrıca ikinci el otomobil satışı da yapmaktadır. Ford ağının en önemli iş ortaklarından biri olan şirket, toplam Ford araç satışlarında önemli bir paya sahiptir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonŞehir/ÜlkeFirma Adı
Muhasebe ElemanıİstanbulGürbaşlar Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe ElemanıİstanbulENTERPRISE RENT A CAR
2.El Satış Danışmanıİstanbul(Asya)GÜRBAŞLAR OTOMOTİV
Satış Danışmanıİstanbul(Asya)GÜRBAŞLAR OTOMOTİV

Gürbaşlar Otomotiv iş  başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*