Rammar Gros Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Rammar Gross Market ilk mağazasını 1995 yılında İstanbul Fatih’te açmıştır. İlerleyen senelerde birçok farklı şube açarak, İstanbul’un birçok semtinde aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmiştir.

Bugün sahip olduğu onlarca şubesi ve modern market anlayışı sayesinde yüzlerce kişiye çalışma imkanı sunan bir market devidir. 50 şubesi ve 1200’den fazla çalışanı ile İstanbul’un en büyük hipermarket zincirlerinden biridir.

Rammar Gross Market İş İlanları

Market zinciri dönem dönem iş ilanları yayınlamaktadır. Özellikle de yeni bir şube açılacağını duyurduktan sonra, bu şubede görevlendirilmek üzere eleman alımı yapmaktadırlar. Bu ilanları Rammar Gross Market resmi web sitesinden de takip edebileceğiniz gibi, farklı iş ilanları yayınlayan sitelerden de ulaşabilirsiniz.

Kariyer siteleri sık sık Rammar Gross Market için yapılacak olan alımları güncellenmektedir. İş ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak isteyen kişiler, bu siteler aracılığı ile kolaylıkla işletmeyi takip ederek ilanlardan haberdar olabilirler.

Nasıl Başvurulur?

Rammar Gross Market bünyesinde iş sahibi olmak isteyen kişiler, ilgili ilanlar yayınlandıktan sonra farklı yollar ile başvuruda bulunabilirler. Rammar Gross Market resmi web sitesi aracılığıyla başvuruda bulunmak isteyen adaylar, birçok basit adımı gerçekleştirerek başvuru yapabilir. 

fatgpt
  1. Rammar Gross Market web sayfasına girin.
  2. Sitede el alt kısımda bulunan “Kurumsal” sekmesi altında yer alan “İnsan Kaynakları” seçeneğine tıklayın.
  3. Açılan sayfada yer alan direktifleri uygularak, “İş Başvuru Formu” alanını eksiksiz şekilde doldurarak gönder tuşuna basın.

Çok sık olmasa da sitede yapılan güncellemeler nedeniyle bu şekilde başvuru gerçekleştiremezseniz, farklı kariyer sitelerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyulan pozisyonlardaki açıklar bu sitelerde sık sık yayınlanmaktadır. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mağaza Personeli
  • Kasa Görevlisi
  • Reyon Görevlisi

Pozisyon Açıklamaları

  • Mağaza Personeli: Markete gelen müşterilere yardımcı olmak, marketin günlük işleyişini doğru şekilde sürdürmesini sağlayan kişi.
  • Kasa Görevlisi: Marketteki para akışını doğru şekilde yöneterek satış işlemlerini sağlayan ve kasadan sorumlu olan kişi.
  • Reyon Görevlisi: Görev aldığı reyon/reyonların temizliğini, düzenini ve stok takibi gerçekleştiren kişiler.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:00-22:00

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*