Akçansa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

akcansa-150x150

Akçansa personel alımı yapacak!

Akçansa iş başvurusu yaparak sizde Akçansa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akçansa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akçansa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akçansa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

 İş Tanımları ve İş Değerlendirme

Akçansa’da yürütülen tüm görevlerle ilgili olarak; o görevi yürütecek kişinin taşıması gereken nitelikler, görevin yürütümü sırasında içerde ve dışarıda kurulması gereken iletişim ağı, görevin tanımı/misyonu ve ana sorumluluk alanları tarif edilmiş durumdadır.

Akçansa’da kapsamdışı tüm görevler, “İş Aileleri”ne göre tasnif edilmiştirler. İş yapış tarzları, gerektirdiği yetkinlikler, bilgi ve beceriler bakımından benzer özellikler gösteren pozisyonların aynı aileye mensup olduğu bu yöntem sayesinde; işlerin objektif ölçülmesi, büyüklüklerinin şirket içinde ve dışında karşılaştırılması mümkün olmaktadır. “İş Değerlemesi ve İş Ailesi” sonuçları “Akçansa Ücret Sistemi”nin temelini oluşturmaktadır.

İşe Alma ve Yerleştirme

İşe Alım sürecimizin amacı doğru işe doğru insanı bulmak ve yerleştirmektir. Bu sayede uzun vadeli, verimli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız. Tüm pozisyonlar için iyi düzeyde yabancı dilbilgisi, başarılı bir öğrenim geçmişi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler ile ortak şirket değerlerimizin temsili temel koşullarımızdır.

Başvurunuz incelenmesinin ardından mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Başvurunuz ilgili pozisyonun gerektirdiği şartları sağlaması durumunda karşılıklı görüşme ile beklentilerin uyumu saptamak için ilk görüşme gerçekleştirilecektir. Görüşmelerimizi yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakatlar, envanter testleri ve yabancı dil ölçüm testleri ile desteklemekteyiz. Tüm görüşmelerimizde sistematik ve objektif yaklaşım esasından ödün verilmemektedir.

İşe alım sürecinde gerek İK gerekse ilgili departmanlar, adayları sadece o an için ihtiyaç duyulan pozisyon dahilinde değil, gelecekte aynı fonksiyonda ya da Akçansa’nın diğer birimlerindeki farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere, kurumun tümüne kaynak sağlayacak şekilde değerlendirir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                       Şehir
Laboratuvar İşçisi (Kalite)    İstanbul(Avr.)
Proje Uzmanı – Elektrik         İstanbul(Avr.)
TERMİNAL OPERATÖRÜ -ALİAĞA İzmir
Elektrik Bakım İşçisi              İstanbul(Avr.)
İnşaat Teknisyeni                    İstanbul(Avr.) A
BÇM Genel Başvuru – Engelli Kadro İstanbul(Avr.)
Makine Bakım İşçisi               İstanbul(Avr.)
Production Engineer (Büyükçekmece Plant) İstanbul(Avr.)
Genel Başvuru – Engelli Kadro Çanakkale, İstanbul(Avr.)
Genel Başvuru Çanakkale,     İstanbul(Avr.)…
Hazır Beton /Santral Operatörü- Gebze Kocaeli
Kalite Mühendisi                     Çanakkale
Makine Bakım Elemanı –       Çanakkale
Muhasebe Uzmanı-Satıcılar  İstanbul(Avr.)

İş başvurusu ve aranan pozisyonlar için: http://www.kariyer.net/akcansa-cimento-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c27928-p19697/

3 Comments

  1. selam 13.05.1961 doğumluyum uzun yıllar almanya da çatal kaldırma makinası kullandım. çanakkale de yaşıyorum, mümkünse çanakkale deki fabrika da çalışmak istiyorum. almancayı çok iyi bili,yorum. B sınıfı ehliyetim ve src belgelerim var.

  2. Slm mrb basarilarinizin devamli olmasi dilegiyle ismim emrah karagoz daha once fabrikanizda sirketlerde calistim ve sizinle nasipse calismak istiyorum babam 2000 senesinde sizin fabrikanizdan emekli oldu mehmet karagoz isletme bolumunden ve dayimda sizin hizmetlerinizden ceta makinadan emekli oldu teknisyen olarak ismayil birol Sizin memnun olduklari icin banada oneride bulundular saygilarimla.

  3. slm ğümüshaneden mustafa araz 15 yıldır kepce loder opr yapıyorun sizinle calışmak ıstıyor 0531 725 67 54

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*