Radim Radyatör Personel Alımı ve İş İlanları 2024

radim-radyator-personel-alimi

Radim Radyatör personel alımı yapacak!

Radim Radyatör iş başvurusu yaparak sizde Radim Radyatör’ın gücünden güç alabilirsiniz. Radim Radyatör personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Radim Radyatör eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Radim Radyatör insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Firmamız, HAVLUPAN VE DEKORATİF RADYATÖR üretiminde faaliyet göstermekte olup, profesyonel ve yüksek eğitimli kadrosu, üretim sektöründeki geniş tecrübesi, tasarım, ar-ge konularındaki atılımları ve pazarlama kolundaki uluslararası faaliyetleri sonucu yarattığı HAMMAM DESIGN RADIATOR markası ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Standard Beyaz boyalı ve Krom kaplı havlupanların yanı sıra, Paslanmaz Çelik Dekoratif Radyatörler, Cam Radyatörler, Ahşap Havlupanlar, Doğal Taş Radyatörlerin de üretimini gerçekleştirmektedir.

Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eşsiz modellerimiz Türkiye ve tüm dünyada beğeni ile kullanılmaktadır.

Elektrikli Havlupan ve Elektrikli Radyatör üretimimiz ile merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen modellerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü beklenti ve isteklerine eksiksiz cevap verebilmekteyiz. Üretimimizin büyük bir bölümü Avrupa’ ya ihraç edilmekte olup, ürünlerimiz Türkiye’nin seçkin banyo ve mutfak mağazalarında satılmaktadır. Tüm ürünlerimiz EN 442 Avrupa Standartlarında üretilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yurt İçi Satış Pazarlama Elemanı İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
İhracat Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Asya) Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Radim Radyatör San. Tic. Ltd. Şti.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*