Yolbulan Metal Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Firma hayatına 1990 yılında Işıklar Haddecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş ismiyle başladı.Bu yılın sonuna kadar inşaat demiri üretimi yapmaya devam etti ve ardındanYolbulanlar Grubu bünyesine dahil oldu. Böylece şirketin adı 1997 yılında Yolbulan Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi.2000 yılında üretim tesislerine bir ikincisi eklendi ve sırasıyla köşebent, kare ve lama-silme demirlerin üretimi de başladı. Devamındaki yıllarda da ürün çeşitliliği daha da artırıldı ve firma uluslararası başarılı bir firmaya dönüştü.

Yolbulan Metal Personel Alımı ve İş İlanları

Yolbulan Metal İş İlanları

Firma, iş ilanlarıyla birçok insana istihdam sağlıyor. Yolbulan Metal AŞ olarak hayat bulan ve demir ve metal sektörünün önemli bir parçası haline gelen firma, bu anlamda demir ve metal sektöründe yarattığı çeşitli istihdamlarla farklı pozisyonlar doğuruyor ve iş arayan insanlar için başvuru kapısı açılmış oluyor.

Sektörün gerektirdiği belirli başlı özelliklere sahip olmak gerekiyor, bu özelliklere sahip olmadan da başvurular yapılabilse de bu özelliği taşıyan insanlar haliyle daha avantajlı konumda bulunuyor. Bunun dışında da başvuruda mutlaka aranan bazı şartlar yer alıyor. Bu şartları da yazımızın devamında belirteceğiz.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Yolbulan Metal iş başvurularını Yolbulan Metal’in resmi internet sitesi üzerinden yapmanız mümkün. İnternet adresi üzerinden gireceğiniz başvuru sayfasında insan kaynakları sekmesinden başvuru formunu doldurmanız halinde iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Linkedin üzerinden bir CV bırakabilir veya kariyer.net üzerinden Yolbulan Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi başlığını inceleyerek başvuruları takip edebilirsiniz.

Yolbulan Metal’e başvurmak için bazı şartları taşımak gerekiyor. Bunlar:

 • Askerlikle ilişiği bulunmamak veya tecilli olmak.
 • En az orta düzeyde bilgisayar kullanma bilgisine sahip olmak.
 • Sektörde belirli bir tecrübeye sahip olmak.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Elektrik elektronik-makine mühendisi.
 • Sevkiyatçı.
 • Tornacı.
 • Kalite kontrol elemanı.
 • Operatör.

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Elektrik elektronik mühendisi: Elektronik aletlerin iletişim sistemlerini ve uygulanmasını ve çalışıp geliştirilmesini incelemek.
 • Makine mühendisi: Mekanik her ürünün tasarım, üretim, analiz ve bakımıyla alakalı çalışmalar yürütüp analitiğe dayanan çözümler sunmak.
 • Sevkiyatçı: Ürünlerin teslimat ve sevkiyatından sorumlu kişi olmak.
 • Tornacı: Metal ve metal gibi parçaları uygun alet-edevatla beraber kesme işini uygulamak.
 • Kalite kontrol elemanı: Üretim faaliyetlerinin kalite planlarına uygun şekilde denetlenmesini yapmak.
 • Operatör: Farklı özelliklere sahip malzemelerin delinmesi, taşlanması ve işlenmesi gibi işlemler yapmak.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.00-18.00, vardiyalı çalışma 1 gün tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Hatay, İstanbul.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

8 Comments

 1. Slm hayırlı işler Osmaniye’de oturuyorum sizinle çalışmak isterim kaynakciyim sizlere hayırlı işler

 2. Slm hayırlı işler Osmaniye’de oturuyorum sizinle çalışmak isterim kaynakciyim sizlere hayırlı işler

 3. Merhaba kolay gelsin kuzuculu dortyoda oturuyrum is tecrübeli bem toscelik tavan vinci vepaketleme metal at celik celik hasir termik santirali bakim Kaynak montaj imalat il teks makina opt sizlere çalışmak isterim dörtyol vabrisizda osmaniye fabrinizda çünkü bosdayim çünkü ihtacim var cevabinizi bekliyorum tl 05313564609

 4. kumlama ve rulo bayası var 10 yıllık tecrubem var bana uygun ışler varsa ılgınıze

 5. Ben elektrik teknisyeniyim 7yil makina üzerine deneyimim vardir uygun görürseniz is basvurusu yapmak istiyorum osmaniyedenim

  • Merhaba kolay gelsin sizinle çalışmak isterim çünkü buna ihtiyacım var isdeyimlerim toscelik tavan vinci termiksantirali bakim Kaynak metal at celik hasir vb ilhanlar teksil makina oprt paketleme toros gübre tank ve montaj veimakat dörtyol veya osmaniye vabrisizda çalışmak isterim cevabinizi bekliyorum 05313564609

 6. Slm sizinle calismak isterim basvuru yaptim ilgilenmeniz rica olunur.not ararsaniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*