İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Opmar Optik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Opmar Optik Personel Alımı Yapacak

Opmar Optik’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Opmar Optik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Opmar Optik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Opmar Optik personel basvurusu

Firma Hakkında

2001 yılında sektöre adımını atan ve bugün onlarca mağazaya ulaşan Opmar Optik, dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır.

Sunduğu hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarının ve müşterilerinin, kendilerini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak amacında olan Opmar Optik, saygın, istikrarlı, güçlü, dürüst ve güvenilir bir kurum olmak hedefindedir.

Şirket, bu hedef doğrultusunda müşteri odaklı çalışarak, pazarın talep ve beklentilerini tespit etmek, yeni yol haritaları ve pazarlama stratejileri geliştirecek hareket yeteneğine sahip ve dinamik olmak amacıyla personel alımı yapacak.

Huzurlu bir çalışma ortamı oluşturarak, takım ruhunu desteklemek, çalışanlar arası sinerjiyi yaratmak ve arttırmak için eğitimler düzenleyen şirket çalışanlarına pozisyonlarına göre 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş vermektedir.

Opmar Optik İş İlanları

Müşterileri için değer yaratmayı, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi ilk önceliği olarak belirleyen Opmar Optik, İstanbul, Ankara, Bolu, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, Denizli, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Hatay, Mersin, Afyonkarahisar, Çanakkale, Antalya, Bodrum, Kahramanmaraş, Kuşadası, Kayseri, Konya, Kocaeli, Kütahya, Van’da bulunan mağazaları için satış danışmanı aramaktadır.

Opmar Optik İş Başvurusu Formu

Opmar Optik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi internet sitesi insan kaynakları biriminde başvuru formu yayınlayarak kadrosunda çalışmak isteyenlerin başvurularını kabul eden Opmar Optik, başvuruları insan kaynakları birimi aracılığıyla inceleyerek aradığı kriterlere uygun gördüğü adaylarla ikili görüşmeler ve mülakatlar gerçekleştirmektedir. Görüşmeleri başarı ile tamamlayan adaylar için oryantasyon süreci ve işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir