Opmar Optik Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Opmar Optik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Opmar Optik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Opmar Optik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sektör içerisindeki hayatına 2001 yılında başlayan Opmar Optik, global çapta ünlenmiş markalarını tüketiciler ile buluşturmaktadır. Her geçen büyümekte olan firma, yılın farklı dönemlerinde iş ilanları yayınlar.

Opmar Optik personel basvurusu

Opmar Optik İş İlanları

Opmar Optik iş ilanlarını için, kendi sitesi üzerinde bulunan Kariyer sayfası ve genel anlamda duyurular, güncel takip edilmelidir. De Rigo & Opmar Optik Tic. A.Ş. Kariyer.net üzerinde bir hesaba sahip olup, burada aktif bir ilan vardır.

Bu nedenle gelecek tarihlerde firmaya başvurmak isteyenler, her iki kaynağı günaşırı kontrol etmelidir. İlanlar belirli tarihlerde verildiği için, önem göstermemek pozisyonların kaçırılmasına sebep verebilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Danışmanı İstanbul (Tümü) +20 il daha

Nasıl Başvurulur?

Opmar Optik mail yoluyla başvuru kabul etmektedir. Bunun için [email protected] adresine CV göndermeniz mümkündür. Eğer profesyonel bir CV hazırlar ve bilgilerinizi doğru bir şekilde girerseniz, daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Bununla beraber Opmar Optik iş başvurusu yapmak isteyenlerin değerlendirebileceği farklı bir yol da vardır. Bu da Kariyer.net üzerinden müracaat etmedir. Burada takip etmeniz gereken işlemler şöyledir;

  1. Eğer platforma üye değilseniz, yeni bir hesap açın. Hesabınız varsa kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.
  2. Ardından site kapsamında bir özgeçmiş hazırlayın. Ancak önceki tarihlerde oluşturduğunuz varsa, bunu güncellemek yeterlidir. 
  3. Opmar Optik Kariyer.net profiline girerek, açılan ilanlara bakın.
  4. Nitelik ve bilgilerinizin uyum gösterdiklerine başvuru yapın. 

Böylece başvuruları internetten kolayca tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde Opmar Optik iş başvurusu yapılabilecek bir ilan vardır. Satış danışmanı pozisyonu açık olup, adaylar gerekli incelemeleri yapmaları ardından müracaat edebilir. Firma kapsamında çok sayıda departman ve pozisyon olduğu için, ilerleyen dönemlerde bunların herhangi birinde ilan verilebilir.

Pozisyon Açıklamaları

Firmanın açmış olduğu satış danışmanı ilanında, müşterileri güler yüzlü şekilde karşılama gibi tanımların olduğu görülmektedir. Ayrıca ürünler üzerine doğru bilgileri sağlama, tavsiyelerde bulunma gibi görevler de söz konusudur.

Başvurmadan önce adaylar, ilanın şartlarını sağlama durumlarını kontrol etmelidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Tekirdağ, İstanbul (Asya), Antalya (Merkez), Aydın, Bursa, Denizli, İstanbul (Avr), Samsun, Eskişehir, Kahramanmaraş, Kütahya, İzmir, Konya, Gaziantep, Trabzon, Tekirdağ, Hatay, Mersin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*