Pimak Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Pimak personel alımı yapacak!

Pimak iş başvurusu yaparak sizde Pimak’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pimak personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pimak eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pimak insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1987′den itibaren Endüstriyel Mutfak Cihazları alanında piyasada çeşitli firmalarla birlikte üretici tecrübesi kazanarak 1993 yılında aktif olarak PiMAK Piliç Makinaları Ltd. Şti. adı altında firmamız kurulmuştur. Firmamız bu dönemde Türkiye’de henüz gelişme gösteren Endüstriyel Mutfak sanayide etkin bir sorumluluk anlayışıyla sektörde yerini almıştır. Ülkemizde kurumsal olarak piliç makinaları üretiminde, öncülük yaparak bu alandaki büyük boşluğu doldurmuştur. Şuanki konumu itibariyle bu alanda ilk ve tek olmanın gururunu yaşamaktayız.

PİMAK piliç makinaları son yıllardaki büyümeye paralel olarak Endüstriyel Mutfak Sanayide ürün yelpazesini çeşitlendirmekle kalmayıp ülkemizde bir çok bölgede satış ve servis ağı oluşturmuştur. Dünyadaki ekonomik durgunluğa bakıldığında PİMAK olarak geleceğe umutla bakarak yatırımlarını maksimum arttırarak, son beş yılda sektörde kendini kanıtlamıştır.

PİMAK olarak ekonomik ve siyasi krizlerden az zararla kurtulmanın yolu olarak ihracatı seçip ülkemize döviz kazandıran,üretici ihracatcı konumuna gelinmiştir. Bugün itibariyle ürülerimize, Ortadoğu, Balkanlar, Rusya ve Türk Cumhuriyetlerinde temsilci firmalar aracılığıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Hedefimiz Dünyada ve Türkiye’de Endüstriyel Mutfak Sanayisinin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu alandaki görevimizi en iyi şekilde yapmaktır.

Kariyer Fırsatı;
Bizimle çalışmak istermisiniz? Cevabınız evet ise yapmanız gereken aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra bize göndermek.

CV’niz incelemeye alındıktan sonra en kısa zaman içinde size dönülecektir.

 

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*