Esvit Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Esvit personel alımı yapacak!

Esvit iş başvurusu yaparak sizde Esvit’ın gücünden güç alabilirsiniz. Esvit personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Esvit eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Esvit insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye’nin en büyük vitrifiye üreticilerinden biri olan ESVIT, kurulduğu 1996 yılından bu yana hep daha iyisini hedefliyor. Uzmanlık alanımız olan konsollu lavabo türünde 150’den fazla ürün çeşidimiz bulunmakla beraber, vitrifiye ürünlerde ESVIT, fine fire clay ürünlerde ise LAPINO markası ile müşterilerimize seçenek sunmaktayız. Tam teçhizatlı tasarım ve geliştirme ekibimiz sayesinde bünyemize sürekli yeni ürünler katmakla beraber, yıllık 1.000.000 adet üretim kapasitemiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin cevap vermemize olanak tanıyor.

fatgpt

Satışlarımızın %50’sini oluşturan ihracat ile başta AB üyesi ülkelere olmak üzere 25’den fazla ülkeye satışımız bulunmaktadır. Ayrıca İsviçre, Almanya, Ukrayna ve seramiğin kalbi İtalya’ daki dünya devi markalar ile OEM ürün anlaşmalarımız vardır. Bunlardan biri de çevreye duyarlı susuz pisuar üretimidir.

Müşterilerimizin banyolarda daha keyifli zaman geçirmesini misyon edinen şirketimiz, sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor.

İletişim için tıklayınız.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*