WOW Hotel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

WOW Hotel personel alımı yapacak!

WOW Hotel iş başvurusu yaparak sizde WOW Hotel’in gücünden güç alabilirsiniz. WOW Hotel personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan WOW Hotel eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. WOW Hotel insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Markalaşmış ismimizi, rekabet gücümüzü, misafir memnuniyetimizi; doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla çalışıyor oluşumuza borçlu olduğumuzu iyi biliyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonunu, iş güvencesini, mesleki ve kişisel gelişimlerini önemsiyoruz. İnsan Kaynakları yönetimimizi bu bilinçle sürdürmekteyiz.

Turizm sektöründe adeta bir okul haline gelmiş WOW ailesinin bir parçası olmak isteyen, kariyer hedefi olan kişileri de aramıza bekliyoruz.

Hassasiyetle yürüttüğümüz görüşme süreçlerinin ardından, ailemizin bir üyesi olan herkes, ilk günden başlayan eğitim faaliyetleri ve yaşayan operasyon sayesinde kendilerini geliştirme şansı bulur, performansı ile farklılaşan çalışanlarımız ise kariyer yolunda fırsat eşitliği yakalar.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

3 Comments

  1. houskeepn meydan şefi olarak çalışıyorum şuan sezon sonu oldugundan olayı çalışmıyorum 4 yllık tecrübem var tlm.05365841798 ulaşabilirsiniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*