Kartonsan Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kartonsan Personel Alımı Yapacak

Kartonsan ‘da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kartonsan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kartonsan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

kartonsan personel alımı

Kartonsan İş İlanları

Kartonsan iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kartonsan’da Çalışmak

Kartonsan’da mevcut özgeçmiş havuzundan ve/veya ilan sonucu yapılan başvurular içinden insan kaynakları ve kalite sistemleri departmanı tarafından ön görüşme için seçilen adaylarla görüşülerek ikinci görüşmeye çağırılacak adaylar belirlenir. İkinci görüşme ilgili departman tarafından yapılır. Uygun görülen aday/adaylar üçüncü görüşmeye davet edilerek ücret, sosyal haklar ve iş tanımı hakkında son görüşme yapılır.

Kartonsan İş Başvurusu Formu

Kartonsan iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Kartonsan iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*