GN Yapı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

gn-yapi

GN Yapı personel alımı yapacak!

GN Yapı iş başvurusu yaparak sizde GN Yapı’ın gücünden güç alabilirsiniz. GN Yapı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan GN Yapı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. GN Yapı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İtibarımız en değerli varlığımızdır.
Yasa, kural ve etik değerlere saygı duyuyor, başarının ekip çalışmasıyla kazanılacağına inanıyoruz. GNYAPI çalışanlarının yeniliğe açık, yalın ve pratik bireylerden oluşmasına özen gösteriyoruz. İşimizi ve kendimizi sürekli geliştirmek GNYAPI İnsan Kaynakları Politikası’nın en önemli değerlerinden biridir.

İnsan Kaynakları Politikası

Şirketimizin stratejileri, hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışanlarımızın motivasyon ve verimliliğini İnsan Kaynakları araçları ile arttırmaktır. Ücretlendirme, kariyer gelişimi, eğitim, performans değerlendirme sistemleri ve sosyal aktiviteler gibi insan kaynakları araçları ile çalışan memnuniyetini ve kurum bağlılığını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

İşe Alım Süreci

GNYAPI markasının bireyi olmak ayrıcalıktır.
Kişisel ve mesleki yetenekleri yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, genç, dinamik, yetenekli adaylar deneyim ve pozisyona göre farklı değerlendirmelerin ardından ailemize katılmaktadır.
Şirketimize, insan gücü planlaması doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapılmakta, bireylerin kariyer gelişimlerinde fırsat tanınmaktadır.

İş Duyuruları

Başvurularınızı kariyer portalları vasıtası ile ya da kurumsal web sitemiz üzerinden kabul etmekteyiz.

Ücretlendirme Ve Sosyal Haklar

GNYAPI  çalışanlarının giriş ücretlerinin belirlenmesinde eğitim durumu, sektör tecrübesi ve yetkinlikleri dikkate alınmaktadır.
Ücret artışları senede bir defa olmak üzere Ocak ayında gerçekleştirilir ve ücret artışları çalışanların kuruma katkıları, performansı, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılmaktadır.
Tüm  personelimiz, servis araçlarından ve yemekhanemizden yararlanabilmektedir.

İzin Uygulaması

Personelimiz çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, evlilik, ölüm ve doğum izni  hakkına sahiptir. Ücretli izinlerimiz ise; 1 – 5 yıl süresince çalışan personel için 14 gün, 5 -15 yıl süresince çalışan personel için  20 gün, 15 yıl ve daha fazla süre boyunca çalışan personel için ise 26 gün şeklinde dağılım göstermektedir.

Çalışmalarımız haftanın 6 günü yürütülmektedir.

Performans Değerlendirme ve Kariyer Yönetimi 

Hedef ve yetkinlik temelli performans değerlendirme sistemi, ölçülebilir hedeflerle yönetim anlayışı benimsenerek yılda 2 defa uygulanmaktadır.
Değerlendirme sonuçları çalışanların eğitim gereksinimleri, kariyer planları ve ücret artışlarını doğrudan etkilemektedir.

GNYAPI şirketinde  başarısını kanıtlayan her personel, bu başarıyı devam ettirdiği sürece üst düzey yönetim konumuna yükselme şansına sahiptir. Bu kapsamda GNYAPI yöneticilerini kendi bünyesinde keşfetmeye özen gösterir.
Şirketimiz bünyesinde var olan açık pozisyonlar için öncelik iç kaynaklardır.

Terfi Politikası

Personelin bir üst kademeye yükselebilmesi için kariyer planına uygun eğitimleri almış olması, performansının yeterli görülmesi ve kadronun uygunluğu gibi kriterler gözetilmektedir.

İletişim Ve Kurumsal Paylaşım 

Şirketimizde uygulanan personel memnuniyet anketleri ile çalışanlarımızın memnuniyetleri, hedefleri ve beklentileri, eleştirileri, görüş ve önerileri dikkate alınmakta, çalışan motivasyonunu dinç tutabilmek adına aktivite ve organizasyonlar periyodik süreçler ile gerçekleştirilmektedir.

Eğitim ve Gelişim Uygulamaları 

GNYAPI mesleki açıdan en güncel bilgilere sahip, kariyerleri açısından ise çok yönlü bir personel yapısını amaçlamakta, personelinin eğitim talep ve gereksinimlerini desteklemektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Sorumlusu İstanbul GÜNEY YAPI İZOLASYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul GÜNEY YAPI İZOLASYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Tahsilat Sorumlusu İstanbul GÜNEY YAPI İZOLASYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Keşif ve Projelendirme Sorumlusu (Metraj) İstanbul GÜNEY YAPI İZOLASYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Yetiştirilmek Üzere Yeni Mezun İstanbul(Asya) GÜNEY YAPI İZOLASYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 Comments

  1. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
    GSM: (0)538 550 1458

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*