Petrol Ofisi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Petrol Ofisi Personel Alımı Yapacak

Petrol Ofisi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Petrol Ofisi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Petrol Ofisi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Petrol Ofisi Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Petrol Ofisi olarak 81 ilin tamamını ve yaklaşık 850 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağımız ile Türkiye’nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketiyiz. Petrol Ofisi, Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundadır.  Petrol Ofisi, 1700’ü aşkın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 10 akaryakıt, 4 LPG dolum terminali, 20 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1,1 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir.

Petrol Ofisi İş İlanları

Petrol Ofisi iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Uygulama Geliştirme ve Çözüm Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Bayi Teknik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Fiyatlandırma Kıdemli Uzmanı İstanbul(Asya)
4 Kara Ulaştırma Optimizasyon Uzmanı İstanbul(Asya)
5 Belirli Süreli O2C Operasyonlar Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
6 İç Denetim Uzmanı İstanbul(Asya)
7 Deniz Satışları Saha Müdürü İstanbul(Asya)
8 O2C Operasyonlar Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Mühendislik Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya)

Petrol Ofisi İş Başvurusu Formu

Petrol Ofisi iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Petrol Ofisi iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*