Mynet Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Mynet’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Mynet bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mynet personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1999 senesinde kurulan Mynet, ülkemizde birçok kullanıcıya hizmet etmektedir. Yenilikçi, dinamik ve hareketli yapısı sayesinde gelişmesini sürdürmekte olup, bu bağlamda Mynet iş ilanları vermektedir. Böylece gelişme sürecinde oluşan personel gereksinimleri de karşılanmaktadır.

Mynet içerisinde farklı departmanlar vardır ve ilerleyen dönemlerde bunların herhangi birisine yönelik ilanlar verilebilir. Mynet personel alımı için başvurmak için, güncel ilanları takip etmeniz, buna göre müracaat etmeniz gerekir.

Kariyer.net ve LinkedIn üzerinde bu tür ilanlar mevcut olup, tek yapmanız gereken Mynet iş başvurusu yapmadır. Eğer özgeçmişiniz ile başvurduğunuz pozisyon birbirine uyumluysa, görüşme için davet almanız mümkündür.

Sektör İnternet Platformu
Kuruluş Yılı 1999
Çalışan Sayısı 1500
Web Sitesi https://www.mynet.com/
Açık Pozisyon 2

Mynet Personel Alımı Yapacak

Mynet yılın farklı zamanlarda iş alımı yapmakta olup, güncel olarak iki platform üzerinden ilan vermiştir. Bunlar LinkedIn ve Kariyer.net’tir. Başvurmak istiyorsanız bunları değerlendirebilirsiniz.

Mynet tarafından açılan ilanlar şu şekildedir;

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İşe Alım Uzmanı İstanbul (Tümü)
2 Gündem Editörü & Akşam (Uzaktan Çalışma) İstanbul (Tümü) +80 il daha
  1. Dış Haberler Editörü: LinkedIn ve Kariyer.net üzerinde görülen bu pozisyonda tercihen basın – yayın, gazetecilik ya da iletişim bölümlerinden mezun olma, minimum 4 sene online ortamlarda dış haber editörlüğü yapmış olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Game Artist & Casual (Mynet Games): LinkedIn üzerinde olan bu ilanda casual/mobile türü oyunlarda deneyim sahibi olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Game UI Artist & Casual (Mynet Games): İyi organizasyon ve iletişim becerilerine sahip olma, yeni araç ve teknikleri çabuk öğrenebilme gibi nitelikler vardır ve LinkedIn üzerindedir.

Eğer Mynet personeli olmak istiyorsanız, bu ilanları değerlendirebilirsiniz. Bunların hepsi farklı dönemlerde açıldığı için, hızlı bir şekilde başvurmanız gerekir. Zira kapandıktan sonra sadece ilerleyen dönemlerdeki alımlar beklenebilir.

Gelecek tarihlerde de bu iki platformu, iş ilanlarına yönelik değerlendirebilirsiniz.

Mynet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Kariyer.net üzerinde bulunan ilana başvurmak istiyorsanız öncelikle burada üye olmanız gerekir. Zira hesabınız yoksa başvuru da gerçekleştirilmez. Ayrıca başvuru öncesinde özgeçmiş güncellemesi de yapılmalıdır. Bu gibi hazırlıkların tamamlanması adından başvuru için tek yapmanız gereken, şu işlemleri takip etmedir;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/mynet-kurumsal-bilgi-1349-3821 sitesine girin.
  2. Fareyi aşağı kaydırarak, açık ilanlar kısmına gelin.
  3. Pozisyona tıklayarak, inceleme yapın.
  4. Eğer uyum gösteriyorsanız, başvur butonuna tıklayın.

Böylece başarılı bir şekilde sonlanır. Eğer LinkedIn üzerinde bulunan bir ilana müracaat etmek istiyorsanız, şu işlemler takip edilmelidir;

  1. https://tr.linkedin.com/company/mynet linkini açın.
  2. Ekranda görülen iş ilanlarını gör adlı butona tıklayın.
  3. Sol tarafta bulunan pozisyonlardan birine tıklayın. Ardından da hemen başvuru seçin.

Ardından gerekli işlemleri de tamamlayarak, başvurunuzu bitirmeniz mümkündür. LinkedIn üzerinden başvuru için de buraya üye olmanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*