Pamuklar Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

pamuklar-tekstil-personel-alimi

Pamuklar Turizm personel alımı yapacak!

Pamuklar Turizm iş başvurusu yaparak sizde Pamuklar Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pamuklar Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pamuklar Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pamuklar Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hakkımızda

Temelleri 1960`lara dayanan ve ismini ailemizin soyadından alan şirketimiz pamuklar, bugün taç, kristal, diva, linens gibi sektörün lider dünya markalarının distribütörlüğüyle birlikte kendimize ait lidya ve decores markalarıyla ev tekstili sektöründe hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan nakış atölyemizde otel ve restaurant gruplarında özel üretimler yapmaktayız. Bugün 5 ülkeye ihracat yapmaktayız. Ayrıca 1993 yılından beri basta Çin olmak üzere birçok ülkeden ithalat yapmaktayız. Üretim ve pazarlama faaliyetlerinin dışında 12 perakende zincir mağazayla sektörde hizmet vermekteyiz.

Neden pamuklar?
%100 müşteri memnuniyetini ilke edinen pamuklar, sürekli yenilenen ve artan ürün portfoyüyle ev tekstili sektöründe en kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hergün çetinleşen rekabet koşullarına uyum sağlayabilmek, hızla daralan pazarda kalıcı yer edilebilmek ve geçmişte olduğu gibi gelecekte de var olabilmek adına müşteri odaklı pazarlama algısını benimsemiştir. Bu amaçla dinamik yapısı ve güçlü kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Faaliyet alanı
Ev tekstili sektöründe Asım Pamuk tarafından 1967 yılında kurulan şirketimiz bugün ev tekstilinde bölge bayiiliği ve toptan satış yapmanın yani sıra perakende mağaza zincirleri oluşturmuş ayrıca kurumun markası olan lidya olarak özel ürünler ithal etmektedir. Bunun yanı sıra aynı marka için fason ürünler üretmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi İzmir PAMUKLAR TEKSTİL TURİZM SAN. TİC. A.Ş
Pazarlama Sorumlusu İzmir PAMUKLAR TEKSTİL TURİZM SAN. TİC. A.Ş
Depo / Sevkiyat Sorumlusu İzmir PAMUKLAR TEKSTİL TURİZM SAN. TİC. A.Ş

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*