Balizza Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Balizza Personel Alımı Yapacak

Balizza’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Balizza bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Balizza personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Balizza personel alımı

Firma Hakkında

1993 yılında moda yolculuğuna başlayan BALIZZA kendi yarattığı ve kendine has detaylarla zenginleştirerek, doğduğu topraklarda oryantalist kültürü modern kent kültürü ile harmanlayarak bu sentezden iddialı lüks ve sofistike yeni trend koleksiyonlar yaratmış bir markadır.

2002 yılında AR-GE Departmanının yaptığı çalışmalar ve kadrosuna kattığı önemli tasarımcıların çalışmaları sonucu BALIZZA, piyasadaki eksikleri fark ederek daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla yatırımlarına hız vermiştir. Buna bağlı olarak modern kesimleri, özel yıkama efektleri ve genç stili ile hızlı bir şekilde sektörde önemli bir yere gelen Balizza, kadrosuna çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Başarılarının temelinde şirket bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarının büyük etkisi olduğunu bilinciyle hareket eden Balizza, 10.00-22.00 arasında olan çalışma saatlerinde vardiyalı mesai sistemini uygulamaktadır. Maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmayan şirketin çalışanlarına kariyer basamaklarına göre 2.000 TL ile 5.000 TL arasında maaş imkânı sunduğu bilinmektedir.

Balizza İş İlanları

Türk moda sektöründe trendleri ve ilkleri yaratan önemli bir öncü olmayı başaran Balizza, sektördeki yerini sürekli geliştirmek ve daha çok müşteriye ulaşabilmek adına kadrosuna almayı planladığı personeller için internet sitesi ve kariyer siteleri üzerinden iş ilanları yayınlayarak bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşları bilgilendirdi.

Balizza İş Başvurusu Formu

Balizza iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Balizza bünyesinde çalışmak isteyenlerin şirketin internet sitesi ve kariyer siteleri aracılığıyla yayınladığı iş başvuru formunu doldurarak ön başvuru yapmaları gerekmektedir. İnsan kaynakları birimi tarafından değerlendirilerek uygun görülen başvuru sahipleri ile e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçen Balizza, bu adayları niteliklerinin değerlendirilebilmesi amacıyla mülakata tabi tutmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*