Dedeman Madencilik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

dedeman-madencilik

Dedeman Madencilik personel alımı yapacak!

Dedeman Madencilik iş başvurusu yaparak sizde Dedeman Madencilik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Dedeman Madencilik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dedeman Madencilik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dedeman Madencilik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1947 yılında, Kayseri’ye bağlı Pınarbaşı / Toruntepe’de temelleri atılan Dedeman Madencilik, gelişimini sektörün ihtiyaçlarına göre şekillendirerek, Türkiye’nin maden zenginliğini yeryüzüne çıkarmak ve ekonomiye kazandırmak için tam 60 yıldır aralıksız çalışıyor. 
Kurucusu Kemal Dedeman’ın altını çizdiği “Türkiye’nin yeraltı ve yerüstü zenginliklerini değerlendirerek yarına bir “değer” bırakmak” misyonu ve Türkiye’de madenciliğin öncü ve köklü kuruluşlarından biri olmanın gururuyla ” çağdaş işletmelerde çevreye saygılı üretim” felsefesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEDEMAN HOLDİNG

Dedeman Holding 1998 yılında kurulmuştur.  Gelişen bir grup olarak Turizm ve Madencilik dallarını ana iş kolu olarak görüp birçok şirket ve iştiraki ile faaliyetlerini yaklaşık 2.500 çalışanıyla sürdürmektedir. Dedeman Holding, girişimci ve öncü karakterini, köklü geçmişi içinde mal varlığına, insan kaynaklarına, yönetim ve bilgi sistemlerine yapmış olduğu yatırımlarını, ülkemizin geleceğini şekillendirecek en önemli kaynakları olarak görmektedir.

DECAR PROFİLİ

Türkiye’nin köklü gruplarından biri olan Dedeman Topluluğu kuruluşu olarak 1989 yılında turizm dünyasına adım atan Decar Rent a Car, Türkiye genelindeki yaygın ofis ağı, sürekli yenilediği araç filosu ve tecrübeli personeli ile sektöründe kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla referans gösterilen bir şirket olmuştur.
Decar, müşteri memnuniyetini daima en üst sırada tutarak, müşterileri ile dost olmayı başarmış, güvene dayanan uzun iş birlikteliklerine ve sektörde birçok ilke imza atmıştır.
Mevcut oto kiralama pazarının büyümesi konusunda üzerine düşen görevi layıkıyla yapan, operasyonel başarıları ile örnek gösterilen bir şirket olan Decar, günlük, aylık ve yıllık kiralama, transfer, şoförlü servis ve lüks araç kiralama hizmetleri vermektedir.

MADENCİLİK

Dedeman Maden Grubu’nun değişmeyen temel felsefesi “çağdaş işletmelerde çevreye saygılı üretim” olarak özetlenebilir. Türkiye’de 40’ın üzerinde maden sahasına sahip olan Dedeman, Türkiye’de üretim ve pazar payı ile özel sektör krom madenciliğinin öncülerindendir. Önümüzdeki yıllarda krom ve çinko-kurşun sahalarında kapasite artırıcı çalışmalarıyla krom cevheri üretimini yılda 250.000-300.000 tona ve çinko-kurşun üretimini ise yılda 400.000-500.000 tona yükseltmeyi amaçlayan Dedeman, maden endüstrisinde uç ürünlere yönelim amacıyla proje çalışmalarını da sürdürmektedir.

Dedeman Maden Grubu dahilinde faaliyetlerini sürdüren Dedeman Madencilik, madencilik alanında ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan büyük gurur duymaktadır.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

1 Comment

  1. ben 1973 elazıg dogumlu 1995 yılında ber oner madencilikte işe başladım erganı bakır işleteme 10 yıl çalıştım daha sonra ber oner madencilik iran işletmesinede işe başladım beralb arnavutluk işletmesinde 3 yıl çalıştım bakır yıldızlar holdig tekrar başlıdım 2 yıl çalıştım sirt maden köy ciner gurubunda çalıtım bakır malatıya zn pb çalıştım 1. 5 sene şahbinkaraisar zn pb işletemesinde çalıştim ben görevim vardiye amirlik tesis protes sorumlluk yapmışım şu an boştayım iş rayorum 19 yıl iş tercuhmem var tel bu iş başvuru kısa olarak berletmişim sagılarım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*