Fiat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fiat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Fiat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Fiat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Sektör Otomotiv
Kuruluş Yılı 1899
Çalışan Sayısı 9481
Web Sitesi https://www.fiat.com.tr/
Açık Pozisyon 15

Fiat Personel Alımı ve İş İlanları

Fiat Personel Alımı Yapacak

Fiat her gün genişleyen bir firmadır. Bu nedenle personel ihtiyacı da yoğundur. Firma, bu bakımdan çok sayıda iş duyurusu vermiştir. Bunlar Kariyer.net üzerinden görülebilmekte, başvuru yapılabilmektedir. Aynı zamanda Koç Kariyerim üzerinden de Tofaş ilanları incelenebilir.

Koç Topluluğu içerisinde bulunan Tofaş, Fiat dâhil olmak üzere birçok markanın satış ve satış ardından operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle Fiat personel alımı için bunu kontrol etmeniz gerekmektedir.

Fiat dünya genelinde bir markadır. Her yıl gelişmesini sürdürmekte olup, büyümesine paralel olarak eleman ihtiyaçları da oluşmaktadır. Fiat iş ilanları böylece açılarak, bir çözüm getirilmektedir. Eğer bunları değerlendirmek istiyorsanız, yılın farklı zamanlarında açıldığı için her gün inceleme yapılmalıdır. Böylece kaçırmadan başvuru yapabilirsiniz. Fiat iş başvuru online yapılmakta olup, mülakat da gerçekleştirilmektedir.

Fiat İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde bulunan Tofaş hesabı incelendiğinde çok sayıda fırsat olduğu gözlemlenir. Açıklamalarıyla beraber bazıları şöyledir;

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
H.I.L ve E&E Banko Test Mühendisi Bursa Başvur
Ürün Kalite Mühendislik Uzmanı Bursa Başvur
CAD Tasarım Uzmanı (Elektrik-Elektronik Sistemler) Bursa Başvur
Genel Muhasebe Uzmanı – İstanbul İstanbul Başvur
Powertrain Kontrol ve Kalibrasyon Uzmanı Bursa Başvur
Motor Sistemleri Proje Mühendisi Bursa Başvur
Transport Planlama Uzmanı Bursa Başvur
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa Başvur

Daha fazla Tofaş iş ilanı için tıklayın.

 1. Transport Planlama Uzmanı: Endüstri mühendisliği, işletme ve iktisadi ve idari bilimler fakültesi gibi bölümlerden mezun olma, İngilizce ya da İtalyanca bilme gibi nitelikleri vardır.
 2. Lojistik Mühendislik Uzmanı: Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanma, WCM bilgisi ile tecrübesine sahip olma, kısa zamanlı yurt dışı seyahati engeli bulunmama gibi nitelikleri vardır.
 3. Elektrik Enerji ve Kablo Sistemleri Uzmanı: Otomotiv araç geliştirme üzerine bilgili ve deneyimli olma, tercihen UG NX Routing Electrical tasarım deneyimi bulunma gibi nitelikleri vardır.
 4. Fer-Mas Mekanik Bakım Teknisyeni: Microsoft Office programlarını kullanabilme, İngilizce bilme, problem çözme yeteneğine sahip olma gibi nitelikleri vardır.
 5. Pazarlama İletişim Uzmanı: En az 4 sene dijital pazarlama alanında deneyim bulundurma, İngilizce bilme, Microsoft Excel ve PowerPoint bilme gibi nitelikleri vardır.
 6. Connect Filom Saha Satış Temsilcisi: Bilişim sektöründe deneyimli olma ya da teknolojiye ilgisi olma, aktif araç kullanma ve B sınıfı ehliyet bulundurma gibi nitelikleri vardır.
 7. HIL Test Uzmanı: İngilizce ve İtalyanca bilme, uzun süreli yurt dışı seyahati yapabilme gibi nitelikleri vardır.

Kariyer.net üzerinde çok sayıda ilan mevcut olup, tümünü inceleyerek size hitap edene başvuru yapabilirsiniz.

Fiat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fiat iş başvurusu, Kariyer.net üzerinden kısa sürede yapılabilir. Bunun için bir önce bir hesap açmanız gerekir. Bunu tamamladıktan sonra şu aşamaları takip ederek, başvuru gerçekleştirilebilir;

 1. Kariyer.net üzerinde oturum açın.
 2. Tofaş hesabına girerek, alt bölümden hangi ilanların açıldığına bakın.
 3. Herhangi birine tıklayarak, ekranda görülen başvur butonuna tıklayın.

Böylece ön başvuru başarıyla sonlanır. Ardından yalnızca firma yetkililerinin sizinle iletişime geçmesini beklemeniz gerekir.

2 Comments

 1. 26 yıl öğretmenlik ,10 yıl eğitim danışmanlık şirket müdürlüğü yaptım bigi beceri veyeteneklerim doğrultusunda bir işte çalışmak istiyorum.başarılı olacağıma yüzde yüz eminim.teşekkür ederim.

 2. Merhaba,meslek lisesi motor bölümü mezunuyum samsunda yaşıyorum askerliğimi yaptım evliyim daha önce farklı sektörlerde satış temsilciliği yaptım pos destek teknikerliğide yaptım fiat grubu ailesine satış temsilcisi veya genel iş başvurusu yapmak istiyorum ilginize teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*