Pamukkale Personel Alımı ve İş İlanları 2023

pamukkale-personel-alimi

Başlıklar

Pamukkale personel alımı yapacak!

Pamukkale iş başvurusu yaparak sizde Pamukkale’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pamukkale personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pamukkale eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pamukkale insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Pamukkale Turizm 53 Yaşında!

Pamukkale Turizm’in TBMM’nin 1. dönem Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım’ın karayoluyla yolcu taşıma fikrini Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’le paylaşması ve onay alması ile başlar. Ancak dönemin koşulları özellikle de Türkiye’deki karayollarının durumu “Güvenli ve kaliteli hizmet” için uygun değildir. 1960’lara gelindiğinde ise Türkiye’de şartlar değişmiş ve karayolları daha iyi duruma gelmiştir. 1962 yılında Pamukkale Turizm’in kuruluşu gerçekleşir . Firma ilk seferlerini Denizli–İstanbul ve Denizli–Ankara güzergâhlarında gerçekleştirir. Güven veren hizmetleri ve samimi duruşuyla kısa sürede yolcuların ilgisini ve güvenini kazanır. Yolcularından aldığı destekle kısa sürede büyüyen Pamukkale Turizm filosuna yeni araçlar katar ve diğer büyük illere de seferler düzenlemeye başlar. 1972 yılına gelindiğinde bir çok güzergahta hizmet vermeye başlayarak ve ulusal marka kimliğini kazanan firma genel merkezini İzmir’e taşır.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ:

“Doğru İşe Doğru İnsanı” seçerek ve bu kişilerin sürekli gelişimini sağlayarak Pamukkale Turizm’i hedeflerine taşıyacak yetenekli, katılımcı ve yaratıcı iş gücünü oluşturmak ve elde tutmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ:

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler ya da ozgecmis@pamukkale.com.tr elektronik postamıza özgeçmişlerini ulaştırabilirler.

4 Comments

  1. ADIM MUHAMMET İLKOKUL MEZUNUYUM HALDE ÇALIŞTIM OTELLERE SEBZE MEYVE DAĞITIMI YAPIYORUM OTOBÜS İÇİN ÇOK AZ ÇALIŞTIM AZ SÜRDÜM SRCLERİM PSKOTEKNİĞİM VAR OTOBÜSTE FAZLA TECRÜBEM YOK İŞE İHTİYACIM VAR BU ARADA ANTALYADA İKAMET EDİYORUM KEPEZDE OTURUYORUM NUMARAM 05324505453

  2. slm hosteslik olarak çalışmak istiyorum bana ulaşmanız için 05343585486 yakın yolculuk yapmak istiyorum

  3. 25 yıllık uzun yol tır şöförüyüm 9 yıldır ups firmasında tır şoförü olarak çalıştım emekli olacağım tejrübeli bir şöföre ihtiyacınız varsa arayın 1964 doğumluyum 05368468427

  4. SLM İYİ CALIŞMALAR ANTALYADA İKAMET ETMEKTEYİM 28 YILLIK ŞÖFÖRÜM EMEKLİYİM 48 YASINDAYIM HER TÜRLÜ BELGEN VARDIR ŞÖFÖR İHTİYAC OLURSA FİRMANIZDA CALIŞMAK İSTERİM İLGİNİZE TESEKKÜRLER.5302217412

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*