Tüvasaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tüvasaş Personel Alımı Yapacak

Tüvasaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tüvasaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tüvasaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüvasaş Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Daimi İşçi İstihdamı 20 Temmuz 1983 tarih ve 18110 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ DAİMİ KADROLARINA İLK DEFA İŞÇİ OLARAK ALINACAKLAR HAKKINDA UYGULANACAK SINAV YÖNETMELİĞİ” hükümleri çerçevesinde İŞKUR aracılığı ile yapılmaktadır.

Özürlü ve Eski Hükümlü İşçi İstihdamı 22 Nisan 2006 tarih ve 26147 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA İŞÇİ OLARAK İSTİHDAM EDİLECEK ÖZÜRLÜ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE UYGULANACAK SINAV YÖNETMELİĞİ” hükümleri çerçevesinde İŞKUR aracılığı ile yapılmaktadır.

Tüvasaş İş İlanları

Tüvasaş iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Tüvasaş İş Başvurusu Formu

Tüvasaş iş başvuru formunu doldurmak için firmanın web sitesindeki insan kaynakları bölümünden faydalanabilirsiniz. Tüvasaş iş başvurusu yaptıktan sonra gerekli kriterleri sağlamanız durumunda firma tarafından size geri dönüş sağlanacaktır. Eleman alımı ve personel alımı haberlerini kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Başvuru için tıklayın. (Staj Başvuru Formunu ve gerekli diğer evraklarla birlikte info@tuvasas.com.tr adresine göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*