Çimentaş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir’de ülkemizin ilk özel ve Ege bölgesinin ilk çimento fabrikası olarak açılan Çimentaş, günümüzde 17 ülkeye, 5 kıtaya yayılmıştır. Bu büyümeye orantılı olarak Çimentaş personel alımı yapılmakta olup, kariyer sayfalarından başvuru yapılabilmektedir.

3 atık bertaraf tesisi, 107 hazır beton, 25 terminal ve 11 çimento fabrikası mevcut olup, gelişmesini hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Bu bakımdan yeni Çimentaş iş ilanları da verilmektedir. Kariyer.net üzerinde adayların değerlendirebileceği ilanlar mevcut olup, başvuru böylece yapılabilir.

İnternet üzerinden gerçekleştirilen Çimentaş iş başvurusu sonrasında, beklemek yeterli gelecektir. Zira özgeçmişlerin değerlendirilmesi sürecinde olumlu bulunursanız, firma sizinle irtibata geçer.

Sektör Çimento,Beton,Atık Yönetimi
Kuruluş Yılı 1947
Çalışan Sayısı 1000
Web Sitesi https://www.cimentas.com.tr/
Açık Pozisyon 2

Çimentaş Personel Alımı ve İş İlanları

Çimentaş Personel Alımı Yapacak

Çimentaş senenin farklı zamanlarında iş ilanlarını, kariyer siteleri üzerinden yayınlamaktadır. Güncel olarak Kariyer.net üzerinde, adayların başvuru yapabileceği duyurular bulunmaktadır. İlgilenen kişiler tüm ayrıntıları buradan öğrenebilir ve başvuru yapabilir.

Çimentaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde birçok işletme hesaba sahiptir ve bunlardan biri de Çimentaş’tır. Profil incelendiği takdirde şu ilanlar görülmektedir;

  1. Kalite Müdürü: İzmir ilinde açılmış olan bu ilanda tercihen mühendislik yönetimi veya işletme üzerine yüksek lisans yapma, üniversitelerin kimya, inşaat ve diğer mühendislik alanlarından mezun olma, ilgili alanda minimum 10 ve yönetsel konuda minimum 5 sene tecrübe bulundurma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Elektrik Bakım Mühendisi: Kars, Elazığ, Edirne ve İzmir’in Bornova ilçesinde açılan ilanda benzer alanda minimum 3 sene tecrübeli olma, elektrik – elektronik ya da elektrik mühendisliği üzerinden mezun olma, Microsoft Office ve SAP kullanabilme, ekip çalışmasına uyumlu olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Depo Şefi: İzmir ilinde açılan ilanda endüstri mühendisliği ya da diğer bölümlerden mezun olma, benzer bir alanda minimum 5 sene stok yönetimi hususunda tecrübeli olma, tercihen SAP ve Microsoft Office programlarına hâkim olma gibi nitelikler bulunmaktadır.
Depo Şefi Başvur İzmir
Hazır Beton Tesis Şefi Başvur Edirne, İzmir

Çimentaş tarafından açılan bu ilanlarda iş tanımı ve genel nitelikler detaylı bir şekilde verilmektedir. Eğer Kariyer.net platformuna girerseniz hepsine bakabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Çimentaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden iş başvuruları kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için ilk olarak, bir hesabınız olmalıdır. Zira bu olmadan gerek inceleme, gerekse başvuru gerçekleştirilemez. Ayrıca güncel bulunmayan bir CV ile müracaat da insan kaynaklarına hakkınızda yetersiz bilgi verir.

Bunlara dikkat ettikten sonra, firma tarafından açılan ilanlara şu şekilde başvuru yapılır;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Kullanıcı bilgileriniz yardımıyla hesabınızı açtıktan sonra, arama bölümüne Çimentaş yazın.
  3. Çıkan sonuçlardan firmanın profiline giderek, iş ilanları bölümünden tüm pozisyonları tek tek inceleyin.
  4. Hangisine başvurmak isterseniz, üst kısımda yer alan başvur butonu yardımıyla müracaat edin.

Eğer hepsini tek tek takip ederseniz, dakikalar içerisinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*