İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Palandöken Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Palandöken Belediyesi Personel Alımı

KPSS olmadan sözleşmeli personel alımı yapılıyor mu diye merak ediyorsanız, Palandöken Belediyesi personel alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz. Çünkü kurum daimi statüde çalıştırılmak üzere hem işçi kadrosunu, hem de memur kadrosunu KPSS puan şartı aramadan yenilemektedir.

5393 Sayılı belediyecilik kanunu kapsamında ilgili madde gereğince, Palandöken Belediyesi iş ilanları içerisinde yayınlanan adette ve unvanda personel alımı gerçekleştirilmektedir. Kurum, alım yapacağı kadroya bağlı olarak öğrenim durumu ve diğer koşulların sağlanıyor olmasını talep ettiği için statülere dair alt başlıkları incelemeniz önerilmektedir.

Palandöken Belediyesi Personel Alımı

Palandöken Belediyesi İşçi Alımı

Palandöken Belediyesi işçi alımı, bahçe bakım görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylar içerisinde yapılacaktır. Kurumun farklı dönemlerde, değişik kadrolara dair iş ilanları bulunmaktadır. Fakat güncel olarak Park Bahçe ve Koruların Bakımı departmanı için işçi aranmaktadır. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası olanların ve en az 18 yaşı içerisinde olan kişilerin başvuruda bulunması gereklidir.

En az lise mezunlarının müracaatta bulunabileceği ilgili kadroya, en fazla lisans düzeyinde mezuniyeti olan kişiler alınacaktır. Ayrıca Palandöken Belediyesi işçi alımları 2018 yılında da devam ettirileceği için duyuruların yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün süre ile başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar işçi mesleğinde çalışmak istediklerine dair müracaatlarını, www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ya da talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüklerinden iletebilmektedirler.

Kurum, işçi alımlarının kura çekimi ile gerçekleşeceğini belirten bir açıklamada bulundu. Bu nedenle adaylar ilan tarihinde yer alan detayları inceleyerek ilgili tarihte kurumun Encümen salonuna giderek, kura çekimlerini izleyebilecektirler. Başvuru yapanların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet gönderilmeyeceği de açıklamalarda yer almaktadır.

Palandöken Belediyesi Memur Alımı

Yazının başında da belirtildiği gibi Palandöken Belediyesi memur alımı, KPSS puanına göre yapılmamaktadır. Kurum, gerekli gördüğü sayıda memur alınması için ilan açmakta ve sadece sözlü sınav neticesinde adaylar arasından seçim yapmaktadır. Sözlü sınav tarihi ve hangi salonda gerçekleşeceği, ilan yayınlandığı an detaylar kısmında belirtilmektedir.

Mülakat sırasında adayların genel kültür, temsil kabiliyet, kavrayış ifade, davranış ve mesleğe uygunluk gibi kriterlere sahip olup olmadığı incelenmektedir. Söz konusu nitelikleri taşıyan ve kurumun aradığı diğer şartlara sahip olan adaylar arasından seçim yapılarak, atama işlemleri başlatılmaktadır.

Palandöken İş İlanları

Erzurum Palandöken iş ilanları ile ekonomik ve sosyal hayatınıza farklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Çünkü ilçede birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalar bulunmakta ve bu firmaların hem üst düzey idari personel, hem de işçi ihtiyaçları olmaktadır.

Bu nedenle temsil kabiliyetiniz hangi yönde ise niteliklerinize göre güncel iş ilanlarını inceleyerek, başvuru kanalları aracılığıyla müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir