Palandöken Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Palandöken Belediyesi Personel Alımı

1993 yılında Erzurum’un Büyükşehir Belediyesi statüsünü almasıyla ilçe belediyesi olarak ilan edilen Palandöken Belediyesi, faaliyetlerine 1994 yılında başlamıştır.

Palandöken Belediyesi, vatandaşlarına çağdaş, katılımcı, saydam, değişim ve gelişime açık, insana odaklı çalışma anlayışı ile hareket ederek, halkın yerel ihtiyaçlarını hızlı, etkin, verimli ve ulaşabilir bir şekilde karşılayıp, sosyal projelerle zenginleştirerek; tarihi, kültürel ve doğal değerleri koruyan, yönetim anlayışıyla kaynakları etkin ve verimli kullanarak hizmet vermektedir.

Bu hizmetler doğrultusunda geniş kapsamlı olarak projeler uygulayan kurum, hizmet alanlarına istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Palandöken Belediyesi Personel Alımı

Palandöken Belediyesi İşçi Alımı

Yakın zamanda kadrosuna çok sayıda işçi alımı yapacak olan Palandöken Belediyesi, tarihi ve milli değerlere sahip çıkacak, değişime ve yeniliklere açık olan, uyum dayanışma ve şeffaflık içinde çözüm üreterek özveriyle çalışacak, dürüst ve adil çalışanlar bulmak amacıyla internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacaktır.

Kadrosuna alacağı işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilen kurumun çalışanlarına 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı bilinmektedir.

Palandöken Belediyesi Memur Alımı

Yazının başında da belirtildiği gibi Palandöken Belediyesi memur alımı, KPSS puanına göre yapılmamaktadır. Kurum, gerekli gördüğü sayıda memur alınması için ilan açmakta ve sadece sözlü sınav neticesinde adaylar arasından seçim yapmaktadır. Sözlü sınav tarihi ve hangi salonda gerçekleşeceği, ilan yayınlandığı an detaylar kısmında belirtilmektedir.

Mülakat sırasında adayların genel kültür, temsil kabiliyet, kavrayış ifade, davranış ve mesleğe uygunluk gibi kriterlere sahip olup olmadığı incelenmektedir. Söz konusu nitelikleri taşıyan ve kurumun aradığı diğer şartlara sahip olan adaylar arasından seçim yapılarak, atama işlemleri başlatılmaktadır.

Palandöken Belediyesi İş İlanları

Palandöken Belediyesi, “Yaşam standardı yüksek eko sistemi koruyan teknolojiyi en iyi şekilde kullanan alt yapı sorunlarını çözmüş kış turizminde örnek yerel yönetim modeli oluşturarak, marka olarak gösterilebilen, huzurlu, güvenli, çağdaş kentleşme normlarına uygun hizmette lider bir belediye olmak”  hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurum, bu faaliyetler kapsamında kadrosuna alacağı personeller ile ilgili detayları internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile vatandaşlarına duyurmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Palandöken Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Palandöken Belediyesi, bünyesinde çalışmak ve belediyenin sağladığı sosyal haklara sahip olmak isteyen vatandaşların kurumun internet sitesinde yayınlanan personel alım şartnamesini dikkatle incelemesi ve iş başvuru formunu ona göre doldurması gerekmektedir.

Sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu ön başvuru olarak değerlendiren Palandöken Belediyesi insan kaynakları birimi, ön başvurusu onaylanan adayları mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Palandöken İş İlanları

Erzurum Palandöken iş ilanları ile ekonomik ve sosyal hayatınıza farklı bir şekilde yön verebilirsiniz. Çünkü ilçede birçok farklı sektörde faaliyet gösteren firmalar bulunmakta ve bu firmaların hem üst düzey idari personel, hem de işçi ihtiyaçları olmaktadır.

Bu nedenle temsil kabiliyetiniz hangi yönde ise niteliklerinize göre güncel iş ilanlarını inceleyerek, başvuru kanalları aracılığıyla müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Palandöken iş ilanları

 • Mağaza Uzman Tanıtım Elemanı Erzurum
 • Mağaza Tanıtım – Satış Destek Personeli – Erzurum
 • Rezidanslar Meydan Şefi
 • İç Mimar- Turkuaz Ofis ( Erzurum )

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Palandöken iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*