OSTİM Teknik Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

OSTİM Teknik Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. OSTİM Teknik Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve OSTİM Teknik Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

OSTİM Teknik Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

OSTİM Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alacak

OSTİM Teknik Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile 7100 sayılı Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Vakıf Yüksek Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda nitelikleri belirtilen kadrolara tam zamanlı öğretim elemanı alınacaktır.

Özel Şartlar

  • Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi  kadrosuna başvuracak adayların Üniversitemiz tarafından  yapılacak sınavdan en  az 70  puan almaları
    gerekmektedir.
  • İdarenin uygun görmesi halinde ilanın her aşamasında ilan iptal edilebilir.
  • Posta  ile  yapılacak  başvuruların  son  başvuru  tarihine  kadar  başvuru  yapılacak  ilgili  birimin  dekanlığına/müdürlüğüne  ulaşması  gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • İstenilen  belgelerde  gerçeğe  aykırı  beyanda  bulunduğu  tespit  edilenlerin  atamaları  yapılmayacaktır.  Bunların  atamaları  yapılmış  olsa  dahi  iptal
    edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.
  • Tüm adayların 657 sayılı Kanun’un 48.maddesindeki şartları taşıması gerekir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*