Orakçı Şirketler Grubu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Orakçı Şirketler Grubu Alımı Yapacak

Orakçı Şirketler Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Orakçı Şirketler Grubu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Orakçı Şirketler Grubu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Orakçı Şirketler Grubu Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Orakçı Grup’un İnsan Kaynakları politikaları, şirket ve çalışan hedeflerinin örtüşmesi eksenine kurulmuştur. Bu sebeple çalışanlar arasında kurumsal bağlılığın yüksek tutulması ve kurumsal kültür ögelerinin herkes tarafından benimsenerek sahiplenilmesi büyük önem arz eder.

Takım çalışması, kuruma ve kurum kültürüne bağlılık her zaman ön planda tutulmakta olup çalışanlarımızın kendi başarıları ile olduğu kadar kurumun başarı ile de gurur duyması İnsan Kaynakları alanındaki en önemli hedefimizdir.

Kurum kültürümüz, çalışanların adil, güvenilir, samimi ve doğru ilişkiler kurması üzerinde şekillendirilirken dürüstlük çalışanların kurumla olan ilişkisinde en yüksek değerimiz olarak kabul edilmektedir.

Orakçı Şirketler Grubu İş İlanları

Orakçı Şirketler Grubu’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Bakım Mühendisi Alımı

Tesiste kullanılan tüm makine, ekipman ve cihazların sürekli işler halde tutulmasını sağlamak, Düzenleyici ve Önleyici bakım faaliyetlerini yürütmek, Bakım performans göstergelerini takip etmek, Sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak, Yeni kurulacak makinelerin montajı süresince gerekli mekanik faaliyetleri organize etmek, Günlük yapılacak bakım, onarım faaliyetlerinin planlanması.

 • Üniversitelerin Mekatronik, Elektrik Elektronik veya Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun,
 • Tercihen makina bakım ve arıza onarımı konusunda en az 1 yıl tecrübeli,
 • Tercihen ERP Bakım Modülü ve MS Office kullanıcı bilgisi ve deneyimine sahip,
 • Planlı bakım, önleyici bakım ve Pnömatik, hidrolik sistemlerinde tecrübeli,
 • Çevre, İş güvenliği ve iş emniyeti konularına hakim,
 • Sonuç odaklı, iletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünebilen, ekip çalışmasına yatkın,
 • Askerlik hizmetini tamamlamış bay personeller aranmaktadır.

Satın Alma Mühendisi Alımı

Otomotiv sektöründe hizmet veren; PLASKAR Plastik Enjeksiyon Fabrikamızın Satın Alma Departmanında istihdam edilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Satın Alma Departmanı bünyesinde mevcut süreçleri geliştirmek, Alternatif tedarikçi araştırması ve fiyat analizlerinin yapılarak, teklif alınıp değerlendirilmesi, Tedarikçi sözleşmelerinin hazırlanması ve süreçlerinin takibinin yapılması, Planlama süreçlerinde ki ihtiyaçların termin tarihlerine uyulması, Uygun maliyette ve yüksek kalitede yenilikçi çözümler tasarlamak, İdari satın alımlar, endirekt ve direkt malzeme satın alım faaliyetelerinin yürütülmesi, Aylık satın alma raporlarının hazırlanması, analizlerinin ve yorumlarının yapılması.

 • Mühendislik bölümleri mezunu (Mekatronik, Endüstri,Metalurji ve Malzeme bölümleri tercih sebebidir.)
 • Üretim işletmelerinde en az 1 yıl Tedarik veya Satınalma alanında deneyimli,
 • İleri derecede İngilizce yazılı ve konuşma bilgisine sahip,
 • Aktif araç kullanılabilen ve seyahat engeli olmayan,
 • Tercihen yurt içi ve yurt dışı satın alma konusunda deneyimli,
 • Sonuç odaklı, iletişim becerileri kuvvetli, analitik düşünebilen,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Orakçı Şirketler Grubu İş Başvurusu Formu

Orakçı Şirketler Grubu iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Orakçı Şirketler Grubu iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*