Faruk Güllüoğlu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Faruk Güllüoğlu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Faruk Güllüoğlu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Faruk Güllüoğlu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1871 senesinden bu yana baklava ile ilgilenen Gaziantepli bir aile olan Faruk Güllüoğlu iş ilanları vererek, personel alımları gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana her gün gelişen firma, günümüzde yurt dışında Japonya, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelere ve bölgelere de satış yapmaktadır.

Eğer siz de firmanın bünyesine girmek istiyorsanız online başvuru gerçekleştirmeniz gerekir. Faruk Güllüoğlu iş başvurusu kariyer siteleri aracılığıyla yapılabilmekte olup, sadece dakikalar içerisinde işlem yapmanızı sağlar.

Başvurduğunuz pozisyon ile bilgileriniz uyum gösteriyorsa, Faruk Güllüoğlu personel alımı ile ilgili olan yetkileri, değerlendirme ardından sizi görüşmeye davet edebilir. Şayet bunu da geçerseniz, yeni işinize başlamanız mümkündür.

Faruk Güllüoğlu Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Faruk Güllüoğlu Personel Alımı Yapacak

Faruk Güllüoğlu hem yurt içi, hem de yurt dışında aktif olan bir firmadır. Bu bağlamda içerisinde çok sayıda pozisyon vardır ve yılın farklı dönemlerinde bunlara dair gereksinimler oluşmaktadır. Eğer bunlara başvurmak istiyorsanız, güncel ilanları her gün takip etmeniz gerekir.

Faruk Güllüoğlu İş İlanları

Faruk Güllüoğlu içerisinde birçok departman vardır. Bunların herhangi birinde ihtiyaç olursa, firma ilan vermektedir. Bunlar o ana göre değişebilmekte olup, bazıları açıklamaları ile beraber şu şekildedir;

Indeed.com İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sevkiyat Personeli
İstanbul avrupa yakası
2 Deneyimli Personel
Beyoğlu
3 Tezgahtar
İstanbul avrupa yakası

Yenibiris.com İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Tezgahtar İstanbul Avrupa Yakası
2 Sevkiyat Personeli İstanbul Avrupa Yakası
 • Mağaza Ekip Üyesi: Dış görünüşüne önem verme, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 • Marka Uzmanı: Pazar analizi yapma, ürün geliştirme sürecine katılım sağlama, marka stratejilerini gerçekleştirme gibi görevleri vardır.
 • Aşçıbaşı: Yiyecek maddelerini farklı yöntemler kullanarak yenebilir hale getirme, aşçıların sorumlusu olma gibi görevleri vardır.
 • Misafir İlişkileri Sorumlusu: Gelen misafirlere bilgi verme, misafir anketlerini planlama gibi görevleri vardır.
 • Tezgâh Görevlisi: Yiyecek maddelerinin hazırlığını tamamlama gibi görevleri vardır.
 • Genel Başvuru: Genel başvuru kapsamında olup, adayların başvuruları ilgili pozisyonlarda değerlendirilir.
 • Garson: Dinamik, güler yüzlü, esnek çalışma saatlerine uyum gösterme, etkili iletişim kurabilme gibi nitelikler aranmaktadır.

Faruk Güllüoğlu ihtiyacı kapsamında personel aldığı için, değişik pozisyonların da verilebileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle ilerleyen tarihlerde dikkatli bir inceleme yapılmalıdır.

Faruk Güllüoğlu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Faruk Güllüoğlu’na iş başvurusu yapmak için, ilk olarak duyuruları tarihinde keşfetmeniz gerekir. Süresi dolan bir ilana müracaat edilemez. Ayrıca başvurduğunuz ilan da bilgi ve tecrübelerinize karşılık gelmelidir.

 1. Başvuru için şu işlemler takip edilmelidir;
 2. Faruk Güllüoğlu tarafından ilan verilen platformda üyelik açın. Üyeliğiniz varsa kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.
 3. Özgeçmiş doldurma, güncelleme gibi işlemler yaptıktan sonra açılan ilan sayfasına gelin.
 4. Gerekli incelemeleri bitirince, başvuru butonunu kullanın.

Böylece başvurunuz firmaya iletilir. Ardından yetkililer değerlendirme yaparak, uyumluysanız sizinle iletişim kurar.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*