Drogsan İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Drogsan İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Drogsan İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Drogsan İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Drogsan İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Drogsan İlaç Personel Alımı

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Eczacılık mesleğinde 65 yılını doldurmuş, bu süre zarfında mesleğini serbest eczacı, mesul müdür, ecza depocusu ve ilaç üreticisi gibi birçok kimlik altında gururla icra etmiş biri olarak, eczacılığın halk sağlığı üzerinde taşıdığı sorumluluğun hep farkında oldum. 1953’te o yıllarda hiç eczanesi bulunmayan Ermenek’te ilk eczaneyi açarken de, bugün gerek ilaç üreticisi gerekse dağıtım kanalı olarak halk sağlığına hizmet ederken de aynı bilinçte olduğumu ifade etmek isterim.

Drogsan İlaç İş İlanları

Drogsan İlaçları A.Ş. gücünü çalışanlarından alır.  İnsan Kaynakları politikalarının ana hedefi; çalışanlarımızın bilgi, yetenek ve becerilerinin işlerine etkin ve verimli bir biçimde yansıtmalarını sağlayacak süreçlerin tasarlanması ve uygulanmasıdır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalite Kontrol Uzman/ Uzman Yrd. Ankara
2 Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu İstanbul (Tümü)
3 Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı Ankara
4 Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu Manisa
5 Business Development Specialist/ Ass. Speacialist İstanbul(Avr.)
6 Üretim Müdürü Ankara
7 Ruhsatlandırma Uzmanı Ankara
8 Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.)
9 Tıbbi Tanıtım ve Satış Sorumlusu İzmir
10 Kalite Güvence Müdürü Ankara
11 Satın Alma ve Lojistik Uzman/ Uzman Yrd. Ankara

Drogsan İlaç Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. selamlar acil ise ihtiyacım var elimden gelen her isi yapmaya hazırım evliyim iki çocuğum var is badvurumu hemen kabul edebilir misiniz gerçekten bu ise çok acil ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*