Teksan Jeneratör Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Teksan Jeneratör’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Teksan Jeneratör bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Teksan Jeneratör personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İlk olarak 1994 yılında İstanbul Tuzla’da Deniz Mühendislik Ltd. Sti. Adıyla kurulmuş olan şirket, 1996 yılında Sultangazi’de ilk fabrikasını açarak ismini Teksan Jeneratör olarak değiştirmiştir. 2003 yılında Sancaktepe tesislerine taşınmış, her yıl üretim ve ürünlerinin üzerine biraz daha koyarak büyümesini sürdürmüştür.

2014 yılına gelindiğinde 120 ülkeye ürünlerini ihraç eder olmuş, 2015 yılında Türkiye’nin ilk hibritjeneratörünü geliştirmiştir. 2017 yılında Kocaeli Serbest Bölgesinde ikinci fabrikasını faaliyete geçirmiş, çalışan sayısını ve kapasitesini daha da arttırmıştır. Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması arasında 406. Sırada olan TeksanJeneratör geniş çaplı üretimlerini ARGE faaliyetleri ışığında devam ettirmektedir.

Teksan Jeneratör Personel Alımı ve İş İlanları

Teksan Jeneratör İş İlanları

Teksan Jeneratör, biyogaz ve doğalgazla çalışan jeneratörler, senkronize sistem çözümler üretmektedir. Yine mobil aydınlatma kuleleri, jenerasyon, benzinli jeneratör ve trijenerasyon çözümleri, hibrit sistemler geliştirmektedir. Bütün bunların satış sonrası yedek parça teminlerini, bakım ve hizmetlerini yapmaktadır. Mühendislik, satış, imalat, AR-GE, teknik departmanları ile yoluna devam etmekte, 800’e yakın çalışanı bulunmaktadır. Firmanın iş ilanları elektrik elektronik mühendisliği, elektrik, işletme, elektronik teknolojisi gibi bölümlerde ağırlık kazanmakta, zaman zaman ilana çıkarak kadrosunu genişletmektedir.

fatgpt
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Ücretlendirme ve Yan Haklar Yöneticisi İstanbul(Asya)
2 Elektrik İşçisi Kocaeli
3 Cnc Büküm İşçisi İstanbul(Asya)
4 Genel Başvuru Kocaeli
5 Genel Başvuru İstanbul(Asya)
6 Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Asya)
7 Üretim Planlama Uzmanı Kocaeli
8 Depo Sorumlusu Kocaeli
9 Depo İşçisi İstanbul(Asya)
10 Uzman AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya)
11 Hizmet Satış Sorumlusu İstanbul (Tümü)
12 Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.)
13 Proses Mühendisliği Uzmanı Kocaeli
14 Proje Mühendisi-Makine İstanbul(Asya)
15 Proje Mühendisi-Elektrik İstanbul(Asya)
16 Ürün Sorumlusu İstanbul(Asya)
17 Toz Boya İşçisi Kocaeli
18 Satış Sorumlusu İzmir
19 Servis Teknisyeni İstanbul(Asya)
20 Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
 • Montaj işçisi: İlgili birimde üretilen ürünlerin montajını gerçekleştirmek.
 • Satış asistanı: Sahada firmanın ürünlerinin satışını yapmak, tanıtımını gerçekleştirmek, daha geniş kitlelere ürünleri tanıtarak firma hedefleri doğrultusunda sorumluluk üstlenmek.
 • Bakım onarım uzmanı: Firmanın iş ortaklarının kullandığı ürünlerin bakım ve onarımlarından sorumlu olmak.
 • Üretim mühendisi: Fabrikalarda üretilen ürünlerin kontrollerini yaparak projeye göre üretilmesini denetlemek.
 • İşçi: Kesim, büküm, kaynak, toz boya gibi firmanın ürünlerinin üretim sürecinde uzmanlığına göre sorumluluk üstlenmek, üretim sürecine ve onarıma katkı sağlamak.
 • Proje mühendisi: Firmanın hedefleri ve tüketici ihtiyaçlarına göre ürün projesi geliştirmek.

Nasıl Başvurulur?

Teksan Jeneratör iş ilanlarına başvurmak için kariyer.net platformunu kullanabilirsiniz. Bunun için doğrudan platforma gidebilir ya da firmanın ana sayfasında İş Olanakları sekmesinden size uygun ilanları görmek için tıkladığınızda yine kariyer.net platformuna yönlendirilirsiniz.

Eğer platforma üyeliğiniz varsa ve CV’niz kayıtlı ise açık pozisyonlarda aranan şartları inceleyebilir, size uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz. Üyeliğiniz bulunmuyorsa ücretsiz üye olup CV oluşturarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.teksan.com/tr/insan-kaynaklari/

Temel Bilgiler:
Minimum Çalışma Yaşı: 18
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil. (Bazı pozisyonlarda vardiya usulü çalışılmaktadır.)
Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

8 Comments

 1. Bireysel ısıtma doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren bir ustanın elektirik kaynağı orta dererecek varhava tesisat kompresör bağlantısı üretimi montaj eli.den hertürlü is gelir fırsat verildikten sonra.

 2. kaynak ustasıyım.
  elektirik kaynağı ve gaz altı yapmaktayım imalata yada montaşda calışa bilirim e sınıfı ehliyet var ilgilenirseniz memnun olurum 05363919560

 3. 8yılıkmetal montaj gazaltıkaynağı elektık kaynağı tecrübem var .e.sınıfı .g.sınıfı ehliyetim var ilgilenirseniz 05466656699 ilkyardımci kimlik kartımvar ümraniye dudullu

 4. firmanız gibi büyük kuruluşta uygun görürseniz çalışmak isterim ben testere fabrikasında çalışıyorum montaj bölümünüzde çalışmak isterim siz nereyi uygun görürseniz herkes anasının karnından öğrenmedi bu mesleği çalışkan efendi dürüst birisiyim işimi severek yapıyorum uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum 05374031366

 5. Isletme mezunuyum firmanizin muhasebe, insan kaynaklari veya pazarlama departmanlarinda uygun bulunulursa calismak isterim

 6. 19 yaşındayım istanbulda yaşıyorum işletme bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim stajım icin muhasebe bölümünüzde calismak istiyorum 05316532564

 7. otis asansör firmasında 5 yıl çalıştım türksat kablo tv çalıştım sizde uygun görürseniz çalışmak isterim

 8. firmanız gibi büyük bir kuruluşta görev yapmak istiyorum yıllarca gemi makinaları dıesel engıne bakım tamir ve montajında görev yaptım sırasıyla man marına. caterpıllar sulzer. man BW bakım tamirinde tecrübeliyim bilgilerinize

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*