Atomika Personel Alımı ve İş İlanları 2021

atomika

Atomika personel alımı yapacak!

Atomika iş başvurusu yaparak sizde Atomika’ın gücünden güç alabilirsiniz. Atomika personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Atomika eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Atomika insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1989 yılında kurulan ATOMİKA TEKNİK, kalite kontrol ve test cihazları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren günümüze kadar, güvenirliği, satış sonrası desteği ve eğitim faaliyetlerine verdiği önemle alanında bir marka haline gelmiş, müşteri memnuniyetini üst noktalara taşımayı başarmış ve bu anlamda dünya markalarıyla kurumsal işbirliği yaparak, sektördeki son gelişmeleri ülkemize taşımış ve çözüm odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde etkinliğini arttırmıştır.

GENERAL ELECTRIC firmasının Analytical Instruments birimi kapsamında üretilen SIEVERS marka TOC (Toplam Organik Karbon) cihazlarının temsilciliğini de uzun yıllardır üstlenen ATOMİKA TEKNİK, özellikle ilaç sektöründe kullanılan suların kontrolünde, belediyelerin içme suyu tesislerinin kontrolünde ve atık su tesislerinin kontrolünde çok önemli olan bu cihazların yıllardır satışını yapmaktadır. İlaç sektöründe temizlik validasyonu için de kullanılabilen bu cihazların daha efektif kullanımı için müşterilere gerekli teknik ve aplikasyon desteği de en iyi şekilde verilmektedir.

Kağıt, karton, oluklu mukavva ve plastik test cihazları konusunda lider bir firma olan TMI (Testing Machines Inc.) firmasının temsilciliğini 2011 yılında ATOMİKA TEKNİK üstlenmiş ve bu alanda müşterilerine satış ve teknik destek hizmeti vermeye başlamıştır.

Buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*